Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Moto Z2 Play + głośnik JBL w Orange

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Moto Z2 Play w Orange

Motorola Moto Z2 Play jest oferowana w abonamencie Orange z bonusem w postaci głośnika JBL. Smartfon dostępny jest już od 99 zł w opłacie startowej.

Głośnik JBL gratis

Motorola Moto Z2 Play to nowy model tego producenta. Dostępna była w przedsprzedaży już pod koniec lipca bieżącego roku. Teraz dostaniemy ją za 99 zł w poniższym abonamencie Orange:

Moto Z2 Play w Orange

Do abonamentu należy doliczyć ratę za urządzenie – finalna wysokość rachunków miesięcznych będzie więc wynosić 127,98 zł. Można je obniżyć zamawiając niższy abonament, ale wtedy nasza Motorola będzie więcej kosztować w opłacie startowej.

Do zestawu dołączany jest w prezencie czarny głośnik JBL. Więcej na temat Motoroli Moto Z2 Play przeczytasz tutaj.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: