Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Stan Nielimitowany – nowa oferta Play

avatar
3
Stan Nielimitowany

Play wprowadza do swoich pakietów nową ofertę – Stan Nielimitowany, która będzie dostępna w sprzedaży już od 23 czerwca. Dostaniemy w niej nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, Internet bez limitu GB, roaming w roamingu UE bez dodatkowych opłat oraz dostęp do Showmax, Tidal i Play NOW. Opłata za kartę SIM zależy od rodzaju umowy – w przypadku abonamentu indywidualnego koszt miesięczny wynosi 50 zł, w ofertach rodzinnych z kolei tylko 35 zł za osobę.

Nowy pakiet Play – Stan Nielimitowany

Stan Nielimitowany oferuje słuchanie muzyki w Tidal przez 24 miesiące oraz oglądanie filmów w Showmax przez 12 miesięcy. W cenie pakietu dostajemy również dostęp do kanałów telewizyjnych w ramach usługi Play NOW.

Przykładowy abonament Play z telefonem:

Oto ceny Stanu Nielimitowanego w zależności od wybranego typu umowy:

  • Solo (1 karta SIM) – 50 zł
  • Duet (2 karty SIM) – 40 zł
  • Rodzina (3 karty SIM) – 35 zł

Do pakietu rodzinnego można kupić nawet 8 kart SIM, a posiadacze Karty Dużej Rodziny dostaną upust 50% na czwartą i piątą kartę. Osoby przenoszące numer do sieci Play dostaną rabat 10 zł na zawsze – warunkiem jest jedynie zakup telefonu u operatora.

Osoby rzadziej korzystające z telefonu mogą wybrać mniej rozbudowaną ofertę – Stan Nielimitowany MINI, którego koszt zaczyna się od 20 zł na osobę. Dostaniemy w nim pakiet nielimitowanych minut, 2 GB oraz roaming bez dodatkowych opłat w Strefie 1 UE.

Kolejną nowością jest Stan Nielimitowany DOM WiFi. W tym pakiecie operator oferuje – prócz usługi do smartfona – Internet domowy bez limitu GB. Cena zaczyna się od 40 zł na osobę. Zadowoleni powinni być również klienci biznesowi. Dla nich czeka nowa oferta Formuła Perfect Box dla firm, a więc pakiet 2 numerów i Internetu do biura za 50 zł przy przeniesieniu co najmniej jednego numeru do Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (14 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Polecam przyjrzeć się prepaidowi a2mobile ze niecałe 20zł

Ten pakiet a2mobile to jedna z najlepszych ofert na kartę:
https://komorkomat.pl/najlepsze-oferty-komorkowe-czerwiec-2017/

Ja nie używam sms-ów i płacę 15.90,internet śmiga ok.Najlepsza oferta w Polsce.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: