Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

+5 GB na stałe w Perfekt Match Mobile Vikings!

Obowiązuje do: odwołania
Mobile Vikings promocja 25 GB

Oferta na kartę Perfekt Match od Mobile Vikings jest jedną z najlepszych na rynku, a teraz jest jeszcze atrakcyjniejsza! Wirtualny operator postanowił ją jeszcze ulepszyć dodając na stałe dodatkowe 5 GB transferu!

+5 GB w Mobile Vikings

Dotychczasowo pakiet na kartę Perfekt Match zapewniał 20 GB comiesięcznego transferu, nie licząc kumulowanych gigabajtów. Teraz będzie to aż 25 GB przy zachowaniu dotychczasowej ceny, a więc 25 zł!

Oferta Perfekt Match od Mobile Vikings:

Przejdź do promocji

Z promocji operatora skorzystają nie tylko nowi, ale i też dotychczasowi klienci wirtualnej sieci Mobile Vikings! Czy to z propozycji operatora jedną z najlepszych ofert z kumulacją Internetu. Jak informuje sam Mobile Vikings w swojej informacji prasowej:

Operator kolejny raz pokazuje, że nie bez powodu cieszy się największą lojalnością użytkowników wśród ofert pre-paid w kraju. Strategia dbałości o swoich zapewnia Vikingom niezmiennie rosnącą pozycję na rynku i wygląda na to, że jeszcze bardziej Perfekt MATCH doda Mobile Vikings wiatru w żagle.

Pakiet 5G przyznawany jest na stałe.

Zobacz także: Internet mobilny Mobile Vikings

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.