Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet na kartę Mobile Vikings taniej o 50%!

Obowiązuje do: odwołania
Mobile Vikings Internet na kartę promocja

Mobile Vikings wraca do Internetu mobilnego na kartę! W dodatku jest teraz tańszy o 50%, a to nie koniec atrakcji u tego wirtualnego operatora!

Internet mobilny Mobile Vikings

Internet mobilny Mobile Vikings jest bardzo elastyczny – korzystasz z niego kiedy chcesz i opłacasz go (doładowujesz)… również kiedy chcesz. Nie musisz tego robić co miesiąc, lecz wtedy, kiedy tego potrzebujesz, zupełnie jak z jego ofertą komórkową:

Przejdź do promocji

Podobnie jak u niej, Mobile Vikings kumuluje niewykorzystany pakiet GB w Internecie mobilnym! Bezpłatna kumulacja gigabajtów trwa przez 6 miesięcy. Identycznie jak z prepaidem komórkowym, także w Internecie na kartę Wikingów możesz aktywować Autodoładowanie, dzięki czemu nie będziesz musiał pamiętać o ręcznym doładowaniu konta na czas. Chyba, że nie planujesz tego robić co miesiąc – w Mobile Vikings to Ty o wszystkim decydujesz!

Mobile Vikings Internet na kartę promocja

Kolejną ważną rzeczą jest cena. Mobile Vikings oferuje teraz 3 pakiety Internetu mobilnego w cenie niższej o połowę! Rabat 50% obowiązuje przez 6 pierwszych miesięcy, a więc równolegle z bonusem kumulacji GB. Oto dostępne pakiety:

  • 100 GB za 20 zł (standardowo 40 zł)
  • 150 GB za 25 zł (standardowo 50 zł)
  • 250 GB za 30 zł (standardowo 60 zł)

Mówi Magda Broj, Head of Communication w Mobile Vikings:

Nasza wizja prowadzenia biznesu to tworzenie go razem z użytkownikami. Dlatego zaprosiliśmy grupę chętnych Vikingów do zostania beta-testerami naszej nowej oferty. Dzięki ich pomocy dopracowaliśmy Pokłady Internetu znacznie szybciej, mogliśmy poddać też ich opinii inne zmiany, które wprowadzamy na bieżąco np. w aplikacji Viking App. Najlepsze jest jednak to, że po zakończeniu projektu testerzy nie rozeszli się do swoich zakamarków internetu, tylko zostali w przestrzeni, którą razem stworzyliśmy. Gadamy dalej i to jest w tym wszystkim najlepsze.

Mobile Vikings wraca do oferty Internetu niemal po 3 latach, kiedy to końcem kwietnia 2018 przestał oferować Viking Net. Tym razem jego oferta prezentuje się znacznie lepiej!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

1/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.