Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowy starter Lajt Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Starter Lajt Mobile gratis

Starter Lajt Mobile gratis

Lajt Mobile powraca do swojej promocji starterów za 9 zł. Ponownie, jak do końca marca tego roku, osoby zamawiające kartę SIM tego operatora będą dostawać drugi egzemplarz gratis.

Powrót promocji starterów

W przeciwieństwie do poprzedniej edycji, tym razem darmowy starter Lajt Mobile będzie oferowany nie do końca miesiąca, a do odwołania promocji. Również i tym razem wysyłka kart SIM do klienta jest bezpłatna. Dodatkowy starter jest tej samej wartości, co zamawiany. Lajt Mobile gwarantuje jedne z najtańszych ofert na polskim rynku GSM.

Starter Lajt Mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: