Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lajt Mobile dorzuca drugi starter za darmo

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Drugi starter gratis w Lajt Mobile

Drugi starter gratis w Lajt Mobile

Do końca marca sieć Lajt Mobile dorzuca do swojego startera za 9 zł drugą kartę SIM w gratisie. Nie będziemy musieli również płacić za przesyłkę na wskazany operatorowi adres korespondencyjny.

Co dwa startery, to nie jeden

Lajt Mobile oferuje jedne z najtańszych ofert na polskim rynku GSM. Osoby zainteresowane tą wirtualną siecią mają teraz najlepszy moment na podjęcie decyzji, gdyż dostaną w cenie jednego startera dwa egzemplarze. Operator daje nam również możliwość wyboru nowego numeru (o ile nie przenosimy starego) – w wersji standardowej lub złotej.

Przykładowa oferta na kartę z Lajt Mobile:

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: