Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plush – abonament bez telefonu

Plush logotyp

Plush pierwotnie oferował pakiety na kartę oraz mix, a jego abonament zadebiutował na rynku dopiero 31 marca 2017 roku. Klienci mają do wyboru 4 plany taryfowe w przedziale cenowym od 10 do 25 zł. Zwłaszcza jeden z nich – Plush ABO 10 GB – jest jednym z najlepszych abonamentów w swoim przedziale cenowym. W ofercie operatora nie znajdziemy zestawów z telefonem. Wielką zaletą pakietów jest oferowanie bardzo dobrych warunków umowy w niskiej cenie. Umowa z Plushem (nie licząc oferty z 15 GB) zawierana jest na czas nieokreślony.

Oferty Plush na abonament bez telefonu

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.5/5 - (48 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: