Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – oferty na kartę

Plus

Plus to polska sieć telefonii komórkowej, której operatorem jest Polkomtel. Jedna z jej najpopularniejszych marek – Simplus na kartę – była dostępna oficjalnie od 3 czerwca 1998 roku, a więc niecałe 2 lata po wystartowaniu Polkomtelu. Plus swoją ofertą na kartę zrewolucjonizował polski rynek GSM. W wyniku konsolidacji marek i taryf Plusa w 2011 roku przemianowano dotychczasowe (Simplus, Sami Swoi, 36.6) do nowej, wspólnej marki – Plus na Kartę. Mimo to klienci poprzednich taryf i marek wciąż mają możliwość korzystania z nich, lecz migracja na nie od 2011 roku niemożliwa.

Oferty Plus na kartę

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

7
Dodaj komentarz

7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
TrabP

Plus na Kartę bez limitu ma w roamingu UE 100 min. na rozmowy (wykonane i odebrane) i 0,5 GB internetu. Poprawcie to.

-

W sieci PLus na karte proszę zrobić żebu karta była rok ważna I na czały rok prose dać jeden pakiet z nielimitowanymi smsami,rozmoeami,mms I na stacjionarne do wsytkich sieci I nielimitowany internet raz ten pakiet dajcie potem dawajcie go sami na czały rok pzy załadowaniu kary raz w roku ten pakiet w sieci PLus na karte ma zostać na zawsze

Niezadowolona

Plus na kartę ma niekompetentnych pracowników na infolinii. Zostałam wprowadzona w błąd przez jednego z pracowników w związku z czym syn stracił wszystkie pieniądze z doładowania. Rozmawiałam w tej samej sprawie z kolejnymi 4 osobami i każda z nich podawała mi inne warunki oferty na internet i rozmowy w UE. PORAŻKA!!!

ireneusz

co za gierki to maszyna ze mną pogrywa tak

ireneusz

to są jakieś żarty czy zabawa w kotka i myszkę

Marcin

Więcej takich super promocji proszę jak ta 120GB na 90 dni za 15zł.Najlepiej na stałe to wprowadzić . Super bombowe to było!

Malgorzata

Nie moge doladowac telefonu na karte w plusie..??

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów