Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – abonament z telefonem

Plus

Plus jest jedną z najstarszych sieci oferujących swe usługi na terenie naszego kraju. Od początku swego istnienia (a więc od 1 października 1996 roku) oferuje taryfy na abonament wraz z telefonem. Wówczas królowały takie marki, jak Motorola, Siemens, Ericsson i budująca swoją potęgę Nokia. Łączyło je jedno – wybór był całkiem spory, od tańszych modeli budżetowych skończywszy na telefonach z ówczesnej wyższej półki. Podobnie jest dzisiaj – tradycjonaliści znajdą dla siebie telefony z klapką i fizyczną klawiaturą, z kolei osoby ceniące sobie nowoczesność i możliwości multimedialne będą się bardziej skłaniać ku smartfonom.

Oferty Plus na abonament z telefonem

2.7/5 - (72 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów