Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – abonament z telefonem

Plus

Plus jest jedną z najstarszych sieci oferujących swe usługi na terenie naszego kraju. Od początku swego istnienia (a więc od 1 października 1996 roku) oferuje taryfy na abonament wraz z telefonem. Wówczas królowały takie marki, jak Motorola, Siemens, Ericsson i budująca swoją potęgę Nokia. Łączyło je jedno – wybór był całkiem spory, od tańszych modeli budżetowych skończywszy na telefonach z ówczesnej wyższej półki. Podobnie jest dzisiaj – tradycjonaliści znajdą dla siebie telefony z klapką i fizyczną klawiaturą, z kolei osoby ceniące sobie nowoczesność i możliwości multimedialne będą się bardziej skłaniać ku smartfonom.

Oferty Plus na abonament z telefonem

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
2.7/5 - (72 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.