Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kanały TV w Twoim telefonie w player.pl

player oferta

Player to polski internetowy serwis VOD. W ofercie Playera znajdziemy nie tylko seriale, programy i filmy ale też kanały TV. Do wyboru mamy kilka pakietów. Na które z nich warto zwrócić szczególną uwagę?Oto nasz przewodnik po najlepszych ofertach player.pl!

Platforma Player

Historia platformy Player sięga sierpnia 2011 roku, kiedy to powstała pod pierwotną nazwą TVN Player. Serwis oferuje nie tylko wideo na życzenie, ale też telewizję internetową – wszystko to w przystępnych cenach. W ofercie Playera znajdziesz programy Grupy Discovery, a także zewnętrznych partnerów:

  • Canal+
  • HBO
  • Viacom
  • Eleven Sports

W Playerze – po uprzednim zalogowaniu do serwisu – możesz bezpłatnie oglądać pierwsze odcinki wybranych seriali i programów. Z kolei dostęp do filmów VoD czy programów TV (w tym zagranicznych) jest możliwy po ich uprzednim wykupieniu. Ceny pakietów z kanałami TV zaczynają się od 30 zł, bez kanałów TV już od 8 zł za 30 dni.

Jednak prawdziwa siła serwisu Player tkwi w jego dedykowanych pakietach. Które z nich są najbardziej opłacalne? Przedstawimy je w naszym zestawieniu. Jak informuje sam Player na swojej stronie internetowej, filmy, seriale czy programy TV możesz oglądać nie tylko na telewizorze, komputerze czy Smart TV – są dostępne także na smartfonach z Androidem oraz iOS-em! Aplikacja Player działa na 3 najnowszych generacjach obu mobilnych systemach operacyjnych.

Player – najlepsza oferta

Oto najciekawsze – według nas – pakiety Player. Wszystkie charakteryzują się bezterminową umową, a więc na czas nieokreślony. Oznacza to, że możesz zrezygnować w każdej chwili bez podania przyczyny.


PLAYER (bez reklam) + kanały TV

To bodaj najbardziej uniwersalny pakiet Playera – zawiera kompleksową ofertę składającą się z ponad 20 kanałów TV, w tym nowości: Warner TV, Cartoon Network, Boomerang, CNN oraz Cinemamax. Pakiet pozbawiony jest reklam i zawiera ekskluzywną kolekcję Discovery+, a więc kanały Discovery, Animal Planet, Discovery Science, Discovery Historia i Discovery Travel. Dodatkowo zyskasz dostęp na żywo i archiwalny do kanałów TVN, TVN7 oraz TVN24.

SKORZYSTAJ Z OFERTY PLAYER BEZ REKLAM + KANAŁY TV NA PLAYER.PL

W sumie za 30 zł miesięcznie otrzymasz także dostęp do bogatej biblioteki Playera, w tym wyjątkowych filmów i seriali, również z uznanej kolekcji Player Original. Wybrane programy emitowane są w jakości 4K/UHD. Wybrane tytuły możesz również pobrać i obejrzeć offline.

Usługę możesz wykupić nie tylko na 30 dni za 30 zł, ale też na pół roku (np. BLIKIEM) za 144 zł, co oznacza spory rabat przekładający się na przeszło 1 darmowy miesiąc. Jeszcze więcej zyskasz zamawiając go z góry na 12 miesięcy – wówczas cena wyniesie tylko 240 zł zamiast 360 zł. To w praktyce aż 4 miesiące za darmo!


PLAYER (bez reklam)

To w istocie bardzo podobny pakiet do wcześniejszego. Jedyna różnica to brak dostępu do programów telewizyjnych, których u poprzednika jest dokładnie (stan na 07.07.2022) 27. I tym razem bez uciążliwych dla wielu reklam!

SKORZYSTAJ Z OFERTY PLAYER BEZ REKLAM NA PLAYER.PL

Pakiet Player bez reklam kosztuje 18 zł miesięcznie i – jak chwali się sama platforma na swojej stronie internetowej – jest to najczęściej wybierana oferta przez klientów. Nic dziwnego, bo mimo braku ponad 20 kanałów telewizyjnych, wciąż otrzymujesz dostęp do kanału TVN. Pakiet zawiera także seriale (w tym Player Original). Wybrane tytuły możesz pobrać i oglądać offline.

Także w tym przypadku dostaniesz rabat za wykupienie pakietu na rok z góry. Ten kosztuje miesięcznie 18 zł, ale w skali 12 miesięcy zapłacisz jednorazowo nie 216, lecz tylko 119 zł. To tak, jakbyś płacił za Playera jedynie za około pół roku!


PLAYER (z reklamami)

A może reklamy nie stanowią dla Ciebie problemu? Jeżeli nie i dodatkowo obejdziesz się bez ponad 20 kanałów telewizyjnych, to wybierz tani pakiet Player z reklamami. Kosztuje naprawdę niewiele!

SKORZYSTAJ Z OFERTY PLAYER Z REKLAMAMI NA PLAYER.PL

Za jedyne 8 zł miesięcznie (słownie: osiem złotych!) otrzymasz niemal to samo co wcześniej, ale z wspomnianymi reklamami. Dostaniesz więc dostęp do bogatej biblioteki filmów, a także programów i seriali, w tym z autorskiej kolekcji Player Original. Za kilka złotych zyskasz też dostęp do kanału TVN na żywo. Brakuje jednak tytułów w bardzo wysokiej jakości 4K/UHD, ale jest to zrozumiałe ze względu na niezwykle niską cenę.

I tym razem Player da Ci upust cenowy za wykupienie pakietu na rok z góry! Miesięczna subskrypcja kosztuje wspomniane 8 zł, ale umowa roczna tylko 49 zł, co oznacza rabat -47 zł. W ten sposób płacisz niemal o połowę mniej – to tak, jakbyś miał pół roku Playera za darmo!


PLAYER (bez reklam) + Canal+

Topowy pakiet Playera, a na pewno najdroższy. Jak sama jego nazwa wskazuje, opiera się również na treściach CANAL+.

SKORZYSTAJ Z OFERTY PLAYER BEZ REKLAM + CANAL+ NA PLAYER.PL

W tym pakiecie Playera bez reklam otrzymasz w sumie dostęp do 11 kanałów Canal+ (Premium, >>1, Film, Seriale, Dokument, Family, Sport, Sport2, Sport3, Sport4 oraz Now) i do kanału TVN. Będziesz miał możliwość oglądania najpopularniejszych seriali i programów TVN, TVN Style, TVN Turbo oraz TTV bez reklam. Zyskasz oczywiście dostęp do kolekcji Player Original, ekskluzywnych programów Discovery+ i oryginalnych produkcji i programów sportowych Canal+. Dla wielu najważniejsze będzie jednak obecność nowości kinowych nagradzanych na festiwalach kinowych.

Pakiet kosztuje 45 zł na 30 dni. Tym razem nie przysługuje rabat za jego wykupienie z góry na 6 czy 12 miesięcy.


Eurosport Extra + PLAYER (z reklamami)

Tym razem coś dla fanów sportu. Ale nie tylko. W tym pakiecie otrzymasz wybrane seriale i programy przed ich premierą w TV, seriale Player Original, programy Motortrend i Discovery+ oraz TVN na żywo, a także bogatą bibliotekę filmów.

SKORZYSTAJ Z OFERTY EUROSPORT EXTRA + PLAYER Z REKLAMAMI NA PLAYER.PL

Najmocniejszym punktem pakietu jest jednak pełny dostęp na żywo do kanałów Eurosport 1 HD i Eurosport 2 HD. W ten sposób zyskasz relacje np. ze Speedway Grand Prix, najważniejszych wyścigów kolarskich, 3 turniejów tenisowych spod znaku Wielkiego Szlema czy sportów zimowych z Pucharem Świata w skokach narciarskich na czele. Transmisję możesz cofnąć nawet o 2 godziny! Ponadto otrzymasz dostęp do produkcji dokumentalnych i publicystycznych z biblioteki VoD Eurosport Extra.

Ile kosztuje pakiet Playera z Eurosportem Extra? Comiesięczna subskrypcja (na 30 dni) kosztuje tylko 15 zł, ale ponownie możesz jeszcze obniżyć tę niewygórowaną cenę. Wykup dostęp na cały rok z góry i zapłać tylko 99 zł, a więc aż 81 zł mniej niż w przypadku comiesięcznych przelewów przez 12 miesięcy!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

4.9/5 - (9 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.