Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A7 (2018) w ofercie sieci Play – ceny

Galaxy A7 (2018) abonament

Samsung Galaxy A7 (2018) trafił do oferty Play. Fioletowy operator oferuje go w swoim abonamencie, zarówno dla osób fizycznych, jak i dla klientów biznesowych. Oto ceny tego atrakcyjnego modelu ze średniej-wyższej półki cenowej.

Samsung Galaxy A7 w Play

Samsunga Galaxy A7 (2018) można dostać w Play już za symboliczną złotówkę! Smartfon dostępny jest w tej cenie w abonamencie Solo M za 120 zł. Oto wybrane konfiguracje z niższym miesięcznym abonamentem:

Galaxy A7 można zamówić również w ofertach dla wielu osób, a więc Duet, Rodzina i Pokolenia. Jego największe zalety to stabilność i szybkość działania (procesor Exynos 2,20 GHz, 4 GB RAM), potrójny aparat fotograficzny (obiektywy 24, 5 i 8 Mpix) i ekran Super AMOLED o przekątnej 6 cali.

Jeżeli jesteś zainteresowany tym smartfonem, to nie czekaj! Przenieś numer do Play w ramach pakietu Solo L i ciesz się 9 miesiącami za 0 zł! Promocja Samsunga kończy się na początku listopada.


Zobacz również: promocja Samsunga Galaxy A7 w Plusie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów