Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone XS – 5 najlepszych ofert komórkowych

Apple iPhone XS to tegoroczny flagowiec koncernu spod logo nadgryzionego jabłka. Oferuje jedne z najwydajniejszych podzespołów, świetne wykonanie i unikalny system, który się kocha albo nienawidzi. I trzeba na niego wydać niemałą sumę pieniędzy. Model ten zdążył już się pokazać u naszych rodzimych operatorów komórkowych, dlatego przyjrzymy się w jakiej konfiguracji najkorzystniej upolować „XS-a”.

iPhone XS na abonament

Model iPhone XS może pochwalić się świetnym ekranem OLED o przekątnej 5,8″, bardzo wydajnym procesorem A12 Bionic czy podwójnym aparatem fotograficznym. Rozdzielczość jego obiektywów wynosi 12 megapikseli, a wartości przysłon wynoszą f/1.8 oraz f/2.4. Na pokładzie nie zabrakło oczywiście najnowszego systemu iOS 12.


Sprawdź wszystkie oferty z modelem iPhone XS 64 GB


Na naszym rynku iPhone XS występuje w różnych wariantach pod względem posiadanej pamięci wewnętrznej. Do wyboru mamy 64, 256 oraz aż 512 GB. Ma ona istotny wpływ na cenę urządzenia. Na potrzeby kalkulacji wybraliśmy pośredni wariant z 256 GB.

Podane ceny są aktualne na dzień 31.10.2018.

Spośród ofert dostępnych na rynku możemy wybrać ofertę Red Bull Mobile z 25 GB. Jest to nielimitowany abonament z dużym pakietem internetowym. W tym wypadku jednorazowo będziemy musieli zapłacić za telefon 4416 zł, a nasze miesięczne zobowiązanie wyniesie tylko 89 zł.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6601 zł.

Naszym zdaniem: jest to jedno z najtańszych zestawień spośród wybranych przez nas ofert. Dodatkowo miesięczne zobowiązanie na poziomie poniżej 90 zł jest jednym z najniższych w tym porównaniu. Jedynie na początku musimy wyłożyć sporą sumę na iPhone’a XS.

Zupełne przeciwieństwo wcześniejszej oferty RBM. Orange zapewnia nam między innymi nielimitowane rozmowy i wiadomości w Polsce i w roamingu UE. Przy takiej konfiguracji miesięcznie będziemy płacić (abonament + osobna rata za telefon) aż 265,99 zł. Natomiast na start za iPhone’a XS w wersji 256 GB zapłacimy tylko 499 zł! Pod tym względem jest to zdecydowanie najlepsza oferta.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie niecałe 6933 zł.

Naszym zdaniem: bardzo niska opłata startowa może zachęcić do tej oferty, ale z drugiej strony rachunki miesięczne są tu najwyższe. Całościowo również nie wychodzi najtaniej, ale bardzo dobre warunki umowy bez limitów i 20 GB oraz iPhone XS za mniej niż 500 zł na start brzmią bardzo kusząco.

Abonament Solo L to topowa oferta postpaid fioletowego operatora. W tym przypadku za telefon w wersji 256 GB jednorazowo będziemy musieli zapłacić 4279 zł, a miesięcznie za abonament 110 zł. Play oferuje największy pakiet internetowy spośród naszych propozycji, bo aż 30 GB na miesiąc!

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6969 zł.

Naszym zdaniem: jest to najdroższa oferta z przez nas przedstawionych. Wysokości opłat miesięcznych są raczej przeciętne, ale iPhone XS kosztuje sporo na samym początku. W zamian jednak otrzymamy abonament z bardzo dużym transferem i gratisami, jak np. darmowym przez 2 lata dostępem do Tidal!

W ramach tego nielimitowanego abonamentu pomarańczowego operatora będziemy miesięcznie musieli płacić zobowiązanie w wysokości 194,99 zł. Natomiast jednorazowo smartfon kosztuje 1999 zł. Ponownie opłaty miesięczne są jednymi z najwyższych, za to cena iPhone’a jest bardzo atrakcyjna. Połączenia głosowe i tekstowe są oczywiście nielimitowane.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie niecałe 6729 zł.

Naszym zdaniem: przez 2 lata zapłacimy nieco ponad 6700 zł, z czego nieco ponad 2000 (wliczając w to jednorazową opłatę aktywacyjną) na samym początku umowy. Dla wielu taka konfiguracja może być „złotym środkiem”, gdyż trafiają się propozycje ze zdecydowanie wyższymi opłatami na start lub miesięcznymi. Niestety tym razem do dyspozycji będzie tylko 5 GB transferu.

Ofertę Red Bull Mobile możemy też skonfigurować nieco inaczej, możemy np. jeszcze bardziej obniżyć rachunki miesięczne kosztem wyższej opłaty startowej, która wynosi 5126 zł. Warunki umowy – nie licząc mniejszej paczki 10 GB – są bez zmian. Niewątpliwą zaletą są śmiesznie niskie, przynajmniej w przypadku iPhone’a XS, rachunki. Wynoszą one tylko 49 zł miesięcznie!

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6351 zł.

Naszym zdaniem: jest to najtańsza oferta nie tylko w skali miesięcznej, ale również całej umowy. Niestety u wielu osób będzie ją dyskwalifikować wysokość opłaty startowej za sprzęt, która przekracza 5000 zł!


Przypominamy, że mamy dla Was zniżkę -15% na ubezpieczenie telefonu. Aby uzyskać rabat, wystarczy podać kod KMTON15 na stronie simplesurance.pl

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów