Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 7.1 trafiła do oferty Plusa

Plus poszerzył swoją ofertę o Nokię 7.1. Atrakcyjny smartfon ze średniej półki dostępny jest w abonamencie zielonego operatora już od symbolicznej złotówki. Spójrzmy, na jakich zasadach i z jakimi opłatami miesięcznymi dostępny jest ten smartfon.

Nokia 7.1 od 1 zł w Plus GSM

Na sumę opłat miesięcznych wpływa nie tylko wybrany abonament, ale również liczba rat za sprzęt. Do wyboru mamy 3 abonamenty za 30, 50 i 70 zł miesięcznie, do których należy doliczyć osobną opłatę za telefon. Oto najtańszy abonament Plusa w którym Nokia 7.1 kosztuje 1 zł na start:

Na przeciwległym biegunie znajduje się ekonomiczna oferta Plus.40. Jej cena (nie licząc telefonu) wynosi tylko 30 zł miesięcznie, a dopłata do Nokii to kolejne 33 zł. Co miesiąc będziemy więc płacić 63 zł przez 2 lata, a z racji niższego abonamentu, opłata startowa za tegoroczną Nokię wzrasta do 599 zł:

Zarówno operator, jak i producent nie przewidział gratisów oferowanych w pakiecie startowym. Co sądzicie o propozycji Plusa? Czy jest ona korzystna? Jeżeli jesteście zainteresowani Nokią 7.1, która na pokładzie ma m.in. Snapdragona 636, 3 GB RAM-u, podwójny aparat fotograficzny i czystego Androida 8.1 Oreo One, to porównajcie również z propozycją sieci Play i Red Bull Mobile.

Zobacz również: Nokia 7.1 w Play i RBM.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów