Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Filmowe hity w Play NOW

Play przygotował prawdziwą gratkę dla kinomaniaków. Osoby korzystające z usługi Play NOW mają dostęp do filmowych hitów, które będą pojawiać się cyklicznie w sekcji Play Kino co 2 tygodnie. Będzie je można obejrzeć na ekranie swojego smartfona lub telewizora całkowicie za darmo!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Play Kino - hity co 2 tygodnie

Dostęp do bezpłatnej usługi Play NOW jest możliwy dla właścicieli abonamentu Play. Poniżej przykładowa oferta z telefonem - Formuła Solo M - w której dostaniemy tę usługę:

Jakie filmowe hity czekają na nas? Obecnie jest to zeszłoroczny musical pt. „La La Land” z Emmą Stone i Ryanem Goslingiem, który zdobył aż 6 Oscarów na tegorocznej gali.

Oto sposoby na włączenie filmu:

  • poprzez aplikację Play NOW w sekcji Play Kino (skąd można również przenieść obraz na duży ekran telewizora z użyciem Google Chromecast) - sprawdź też poradnik jak podłączyć telefon do telewizora
  • poprzez stronę playnow.pl (trzeba być zalogowany do Play NOW)

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów