Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Play – abonament bez telefonu

Logo Play

Play to obecnie jedna z największych polskich sieci komórkowych, która swoje początki miała w 2005 roku. Operatorem jest spółka P4 (dawna Netia Mobile). Na początku swojej działalności Play wykorzystywał do działania infrastrukturę sieci Plus, jednak od 2007 roku korzysta z własnej sieci nadajników. Oferta operatora jest bardzo rozległa i obejmuje zarówno oferty dla klientów indywidualnych (abonament, mix i prepaid), jak i dla instytucji (abonament dla małych i dużych firm). Liczbę klientów Play szacuje się na ponad 13 milionów. Poniżej prezentujemy oferty na abonament bez telefonu.

Oferty Play na abonament bez telefonu

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

2.2/5 - (88 votes)
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Chcę nową umowę na Playa za 1zł doładowanie po 40 złotych co miesiąc

Dzień dobry szukam dobrej oferty na kartę bez telefonu dla rodziny proszę o pomoc.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów