Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w Orange

Bonusy online Internet mobilny Orange

Orange

W ofercie Orange znajdziesz kilka pakietów Internetu mobilnego. Dostępne są w wariancie z samą kartą SIM lub urządzeniem. Umowa zawierana jest na okres 12 lub 24 miesięcy.

Routery w Orange

Orange oferuje obecnie kilkadziesiąt różnych modeli routerów i modemów LTE. Ich opłata startowa zazwyczaj wynosi 0 zł (po prostu nic nie płacisz), a sprzęt spłacany jest ratalnie. Raty doliczane są osobno do Internetu mobilnego.

Oprócz routerów, w Internecie mobilnym Orange możesz zamówić także innego rodzaju sprzęt, jak laptopy, konsole czy nawet telewizory i smartfony.

Aktywacja i instalacja

Orange nie pobiera opłaty instalacyjnej, a jedynie aktywacyjną. Jednorazowa aktywacja wynosi 19,99 zł i jest to zazwyczaj jedyna opłata początkowa – jak już wyżej wspomniano, zwykle nie płacisz na start za sprzęt.

Szybkości łącza w Orange

Orange oferuje swój Internet mobilny w prędkości 4G LTE. W swoim topowym pakiecie zapewnia ponadto darmowy transfer w godzinach nocnych, tj. od 0:00 w nocy do godziny 8:00 rano.

Opłaty miesięczne

Internet mobilny Orange kosztuje – nie licząc osobnych rat za ewentualny sprzęt – od 9,99 do 59,99 zł miesięcznie. Warto zauważyć, że w przypadku środkowego abonamentu (standardowy koszt 39,99 zł) opłata maleje do zaledwie 19,99 zł, jeżeli jesteś tylko klientem Orange!

Powyższe ceny dotyczą ofert w umowie na 2 lata. Abonament na 12 miesięcy kosztuje 69,99 zł (250 GB 4G LTE).

Przykładowy Internet mobilny Orange:

Oceń tą stronę
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów