Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Oppo oficjalnie wchodzi na polski rynek

31 stycznia tego roku na naszym rynku oficjalnie zadebiutuje Oppo, chiński producent smartfonów. Obecnie jego urządzenia dostępne są już dostępne na Starym Kontynencie – można je kupić we Francji, Włoszech, Holandii i Hiszpanii. Do tego grona jeszcze w styczniu mają dołączyć Wielka Brytania, Turcja i właśnie Polska.

Oppo w Polsce!

Oppo jest jednym z największych i najważniejszych producentów smartfonów na świecie – w III kwartale 2018 roku zajął piąte miejsce w przedziale urządzeń od 400 do 600 dolarów. Do tej pory głównym rynkiem zbytu dla ich produktów była Azja, jednak firma postanowiła rozszerzyć swoją działalność na rynki europejskie. Oppo to ciekawy producent, który nie boi się wyzwań i często idzie na przekór utartym drogom, np. jako jeden z pierwszych wprowadził wyświetlacze z wcięciem w kształcie kropli wody czy zintegrowany z ekranem czytnik linii papilarnych. Jest też właścicielem znanej u nas marki OnePlus.

Dokładne ceny produktów poznamy zapewne w okolicy 31 pierwszego stycznia.

Źródło: bankier.pl.


Zobacz także: chińskie smartfony w 2018 roku.

Oppo oficjalnie wchodzi na polski rynek
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.