Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OPPO i OnePlus dementują plotki o wycofaniu się z Europy

OPPO A78 5G

OPPO dementuje plotki o wycofaniu się z Europy. Wtóruje mu submarka producenta, a więc słynny OnePlus. Okazuje się, że informacje na temat rzekomego exodusu ze Starego Kontynentu okazały się nieprawdziwe.

  • OPPO dementuje plotki o wycofaniu się z Europy
  • to samo czyni jego submarka OnePlus
  • OPPO to jeden z największych producentów smartfonów

OPPO zostaje w Europie

Rzecznik Oppo poinformował e-mailem, że firma ma wielkie plany na 2023 rok i jest zaangażowana we wszystkie istniejące rynki europejskie.

Oficjalna odpowiedź mailowa rzecznika OPPO (wolne tłumaczenie):

Rok 2023 rozpoczęliśmy świetnie, pomyślnie wprowadzając na rynek kilka produktów w Europie, a do końca roku przygotowaliśmy szereg nadchodzących produktów. Jak zawsze, OPPO będzie nadal dostarczać użytkownikom coraz więcej innowacyjnych produktów i najlepszych w swojej klasie usług.

Podobnym tonem wypowiada się OnePlus Global PR Manager, James Patterson:

OnePlus nie wyjdzie z Europy i Wielkiej Brytanii i utrzymuje stabilną działalność na lokalnych rynkach. OnePlus będzie nadal inwestować w Europie i dostarczać swoim użytkownikom bardziej innowacyjne produkty i rozwiązania.

OPPO to jeden z największych producentów smartfonów na świecie, który regularnie zajmuje 5-6 miejsce (na przemian z również chińskim vivo) pod względem sprzedaży.

Firma OPPO jest dostępna na polskim rynku od końca stycznia 2019 roku. Jej ewentualne wycofanie z kontynentu europejskiego nie byłoby dobrą informacją dla konsumentów. Nie ma nic gorszego niż monopol i obecność tylko kilku firm – im więcej producentów na rynku, tym większa konkurencja i szansa na lepsze ceny i bardziej dopracowane urządzenia.

Zobacz również: Premiera OPPO Find X6 i X6 Pro! Fantastyczne aparaty i nie tylko

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.