Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Premiera OnePlusa 9 i OnePlusa 9 Pro już jutro

OnePlus-9-series

Do oficjalnej premiery niegdysiejszego „zabójcy” flagowców został już tylko dzień. Praktycznie wszystko jest już wiadome, tym bardziej, że już wcześniej sam koncern udostępniał grafiki OnePlus-a 9 i jego częściową specyfikację. Na co zatem możemy liczyć w najnowszej generacji?

Mocne podzespoły i charakterystyczny aparat

Sercem zarówno modelu OnePlus 9 jak i jego wariantu Pro będzie najwydajniejszy obecnie Snapdragon 888. Będzie on współpracował z 8 GB lub 12 GB pamięci RAM. Ta większa kość może być zarezerwowana tylko dla wariantu Pro. Choć nie jest to na razie w żaden sposób potwierdzone. Dodatkowo będzie można wybrać spośród 128 GB przestrzeni dyskowej lub 256 GB. Oba modele będą oczywiście obsługiwały technologię 5G.

W smartfonie powinien znaleźć się ekran wykonany w technologii Fluid AMOLED. Będzie on miał przekątną  6,55 cala w przypadku klasycznego OnePlus-a 9 oraz przekątną 6,7 w przypadku wersji Pro. Mocniejszy wariant będzie także obsługiwał rozdzielczość QHD+, a także będzie miał odświeżanie na poziomie 120 Hz.

W przypadku aparatów OnePlus 9 prawdopodobnie będzie wyposażony w potrójny aparat główny. Znajdzie się tutaj miejsce dla podstawowego aparatu o matrycy 50 Mpix oraz dla obiektywu ultraszerokokątnego o matrycy 40 Mpix. Całość uzupełni pomocnicze „oczko” dedykowane prawdopodobnie pomiarowi głębii ostrości o matrycy 2 Mpix. W przypadku wariantu Pro, na pokładzie znajdą się 4 aparaty. Całość uzupełni teleobiektyw o matrycy 8 Mpix. Na froncie natomiast znajdzie się miejsce dla pojedynczego aparatu do selfie o matrycy 16 Mpix.

Z pozostałej specyfikacji warto zwrócić uwagę na baterię – będzie ona posiadała pojemność 4500 mAh i w przypadku wariantu Pro będzie miała szybkie ładowanie na poziomie 60 W jeśli chodzi o kabel. Co ważne OnePlus 9 Pro będzie także posiadał szybkie ładowanie bezprzewodowe na poziomie 50 W.

Premiera smartfonów będzie miała miejsce już 23 marca. Wkrótce po prezentacji powinien on pojawić się także na oficjalnej stronie OnePlusa. Może być też tak, że na początku jego dostępność będzie nieco ograniczona. Na razie nie wiadomo jak zostaną wycenione smartfony.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów