Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami OnePlus właśnie zaprezentował kolejny smartfon. Tym razem jest to model OnePlus 9RT, który dołącza do pozostałej serii flagowych urządzeń tego producenta. Z jednej strony wydaje się, że jest to drobna aktualizacja, z drugiej zaś, zmiany wykraczają jednak poza zwykły zakres liftingu.

Flagowy procesor, szybkie ładowanie, szybki ekran

Trzeba przyznać, że w przypadku najnowszego OnePlus 9RT nie oszczędzano na podzespołach. Smartfon pracuje pod kontrolą flagowego Snapdragona 888. W przypadku pamięci RAM do dyspozycji użytkownika są dwa warianty – 8 i 12 GB. Na pliki przeznaczono 128 lub odpowiednio 256 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon oczywiście obsługuje sieci 5G.

Jednym z mocniejszych elementów OnePlusów jest zazwyczaj ekran. Nie inaczej jest tutaj. Do dyspozycji użytkownika oddano panel o przekątnej 6,62 cala wykonany w technologii OLED. Może on się pochwalić szczytową jasnością na poziomie aż 1300 nitów. Nie zapomniano również o wysokiej częstotliwości odświeżania, w tym wypadku na poziomie 120 Hz. Co istotne, częstotliwość próbkowania dotyku jest na imponującym poziomie 600 Hz.

Najlepsze telefony OnePlus 2021 ->

OnePlus 9RT wyposażony został w potrójny aparat główny. Na pokładzie znalazło się miejsce dla podstawowej jednostki Sony IMX766 o rozdzielczości 50 Mpix. Posiada ona zarówno optyczną jak i elektroniczną stabilizację obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika jest aparat ultraszerokokątny o matrycy 16 Mpix oraz „oczko” dedykowane zdjęciom makro 2 Mpix. Na froncie zdecydowano się na pojedynczą kamerkę do selfie o matrycy 16 Mpix.

Przyzwoicie prezentuje się bateria. Posiada ona pojemność 4500 mAh i obsługuje szybkie ładowanie na poziomie 65 W. Niestety na ten moment nie ma żadnego słowa o ładowaniu bezprzewodowym, więc trudno cokolwiek tutaj stwierdzić.

Nie zabrakło tutaj również czytnika linii papilarnych wbudowanego w ekran. Najnowszy flagowiec OnePlusa wyposażony również został w głośniki stereofoniczne Dolby Atmos, a także najnowsze standardy łączności, w tym Wi-Fi 6.

OnePlus 9RT jest dostępny już w przedsprzedaży na rynkach azjatyckich. Niebawem powinien również być dostępny w Europie. Ceny za podstawową wersję rozpoczynają się od około 445 euro.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów