Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od czasu do czasu docierają do nas informacje o nowych smartfonach od Motoroli. Zazwyczaj są to modele z niższej lub co najwyższej średniej półki. Również najnowszy model, a mianowicie Motorola G51 5G, będzie należała do średniego segmentu. Aczkolwiek wydaje się, że dostanie całkiem solidną specyfikację.

Snapdragon na pokładzie

Wszystko wskazuje na to, że najnowsza Motorola otrzyma całkiem mocny procesor. Wedle dostępnych informacji napędzana będzie ona Snapdragonem 750G. Jest to wydajna jednostka. Będzie ona współpracowała z 4 GB pamięci RAM. Możliwe jednak, że producent zdecyduje się także na wariant 6 GB. Znajdzie się tutaj również miejsce dla danych na dysku o pojemności 128 GB. Nie zabraknie również obsługi sieci 5G.

Niestety nie ma na ten moment żadnych informacji na temat ekranu, jaki będzie zastosowany w Motoroli G51 5G. Możemy jedynie zakładać, że będzie to panel wykonany w technologii IPS o przekątnej ponad 6,5 cala. Raczej wątpliwe jest byśmy zobaczyli tutaj panel AMOLED. Prędzej znajdzie się tu wyższa częstotliwość odświeżania, przykładowo na poziomie 90 Hz.

W przypadku aparatów również niewiele wiadomo. Jednak możliwe, że nie będzie wielkich zmian względem poprzednika. Spodziewać się zatem można potrójnego aparatu głównego. Podstawowa jednostka może mieć 48 lub 64 Mpix. Nie powinno tutaj również zabraknąć aparatu pomocniczego dedykowanego zdjęciom makro lub do pomiaru głębi ostrości.

Najlepsze telefony Motorola ->

Motorola G51 5G powinna także zaoferować pojemną baterię. Wydaje się, ze będzie to 5000 mAh z obsługą szybkiego ładowania. Na bezprzewodowe naładowanie smartfona niestety raczej nie ma co liczyć. Smartfon natomiast będzie pracował na niemal czystym Androidzie 11. Motorola jest znana z tego, że instaluje jedynie kilka programów od siebie i dodaje kilka praktycznych gestów.

Na ten moment nieznana jest ani data premiery, ani cena. Być może smartfon pojawi się w sprzedaży jeszcze do końca roku. Trudno stwierdzić natomiast taka będzie jego cena i jak szybko trafi do Europy.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com, gsmarena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów