Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Od pewnego czasu możemy już śledzić nowe informacje na temat kolejnego flagowca ze stajni niegdysiejszego „zabójcy flagowców”. Tym razem pojawiły się przecieki na temat OnePlus 9 Pro. Dowiedzieliśmy się paru szczegółów ze specyfikacji, a także możliwej daty premiery.

Bez zaskoczenia – potężna specyfikacja

Czasy, gdy z wypiekami na twarzy śledziło się informacje na temat nowych modeli chińskiej marki i z niecierpliwością czekało na kolejna premierę flagowca, którego cena była co najmniej konkrecyjna w stosunku do innych marek, wydaje się że już bezpowrotnie minęły. Z drugiej strony, teraz mamy do czynienia z bezkompromisowymi flagowcami z krwi i kości, które nie ustępują w żadnym aspekcie konkurencji.

Najnowszy OnePlus 9 Pro, tak jak i pozostali jego bracia czyli modele 9 i 9 SE, prawdopodobnie będą pracowały pod kontrolą Snapdragona 888. Niejasna jest ilość zastosowanej pamięci RAM, jednak w modelu Pro wydaje się, że minimum to 8 GB, a optimum to 12 GB. Przestrzeni na pliki również powinno być sporo. Zapewne znajdziemy tutaj wersję 128 GB.

Pod względem wyglądu, wydaje się, że OnePlus 9 Pro będzie ewolucją i będzie posiadał wiele cech poprzednika. Wszystko wskazuje na to, że smartfon otrzyma ekran wykonany w technologii AMOLED o przekątnej 6,67 cala. Będzie on zakrzywiony na bokach i będzie posiadał odświeżanie na poziomie 120 Hz. Znajdzie się tutaj również miejsce dla pojedynczej kamerki do selfie schowanej w dziurce usytuowanej w lewym górnym rogu.

W przypadku aparatu głównego możliwe, że zobaczymy tutaj trzy obiektywy. Na ten moment nie ma żadnych konkretnych informacji na temat ich specyfikacji, poza wzmiankami, że w tym modelu firma mocny nacisk postawi na fotografię. Z dostępnych informacji wynika, że oprócz głównej jednostki zobaczymy tutaj aparat ultraszerokokątny oraz teleobiektyw. Dzięki temu do dyspozycji użytkownika byłyby trzy pełnoprawne aparaty zamiast na siłę dorzucanych „oczek” do makro i głębi ostrości.

W przypadku pozostałych informacji na temat OnePlus 9 Pro warto zwrócić uwagę na prawdopodobne zaimplementowanie szybkiego ładowania na poziomie 65 W. Smartfon zadebiutuje oczywiście z Androidem 11 na pokładzie.

Jeśli chodzi o datę premiery, oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo. Jednak wszelkie informacje wskazują, że cala seria zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku. Najprawdopodobniej będzie to połowa marca. O cenach jest jeszcze za wcześnie by cokolwiek mówić.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów