Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Internet w nju mobile

2
Nju 40 GB

nju mobile

Sieć nju mobile to nie tylko świetne oferty na abonament, ale i Internetu mobilnego. Oferta operatora jest niedroga, a bardzo atrakcyjna – wystarczy, że jesteś lojalnym klientem nju mobile, a w prezencie zyskasz dodatkowe i cenne gigabajty.

Routery w nju mobile

Jeszcze jakiś czas temu nju mobile oferował różnego rodzaju sprzęt (nawet smartfony) w swoim sklepie online. Ostatecznie w II kwartale 2018 roku nju mobile zamknął market. Klienci operatora muszą zamówić router lub modem na własną rękę.

Aktywacja i instalacja

W nju mobile nie ma żadnej opłaty aktywacyjnej, ani tym bardziej instalacyjnej. Jednorazowa aktywacja może jednak kosztować 20 zł, jeżeli nie wybierzesz e-faktury, a więc opłacania rachunków online.

Aby cieszyć się Internetem mobilnym nju, wystarczy zainstalować jego kartę SIM w routerze lub modemie.

Szybkości łącza w nju mobile

Operator nju mobile działa w oparciu o infrastrukturę Orange, a więc jego sieci macierzystej. Mobilny przesył danych przeprowadzany jest – o ile jest taka możliwość – w technologii 4G/LTE.

nju mobile zasięg

Jeżeli nie jest możliwe korzystanie z zasięgu LTE w nju internetowy, wciąż masz możliwość korzystania z wolniejszych sieci 3G lub 2G.

Opłaty miesięczne

Pakiet Internetu mobilnego nju mobile kosztuje 29 zł miesięcznie. W tej kwocie otrzymasz 60 GB transferu „na start”, który rośnie po 2 latach nawet do 180 gigabajtów!

  • do 6 miesięcy – 60 GB
  • po 6 miesiącach – 120 GB
  • po 12 miesiącach – 150 GB
  • po 24 miesiącach – 180 GB

Co ważne, opłata 29 zł to maksymalna kwota, jaką przyjdzie Ci zapłacić. Jeżeli nie korzystasz w ogóle z usługi, to… nie zapłacisz ani złotówki! Na początku będzie to nie 0, lecz 9 zł – do takiej symbolicznej kwoty zostanie obniżona faktura przez 3 miesiące. Rachunki 0 zł mogą trwać maksymalnie przez 5 okresów rozliczeniowych z rzędu.

Oceń tą stronę
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Informacje o ilości GB nieaktualne od 2 miesięcy. Obecnie nju mobile oferuje dużo więcej GB za 29zł. Ilość dostępnych GB zmienia się wraz ze stażem.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów