Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OTVARTA – oferty

OTVARTA

OTVARTA to jedna z najnowszych sieci GSM w Polsce. Jej debiut miał miejsce 5 marca 2018 roku. W swojej ofercie dysponuje obecnie 7 pakietami abonamentu (z czego 4 plany są oferowane w umowie na czas nieokreślony) oraz 4 pakietami Internetu mobilnego. Operator wyróżnia się m.in. niskimi cenami – najtańszy abonament kosztuje tylko 7,99 zł miesięcznie.

Jak zamówić starter?

OTVARTA nie oferuje pakietów na kartę, a sam abonament telefoniczny. Kartę SIM zamówisz na stronie operatora lub przez pośrednictwo Komórkomatu. Operator ma też swoje stacjonarne punkty sprzedaży.

Możesz też przenieść swój dotychczasowy numer do sieci OTVARTA, za co możesz zyskać dodatkowe gigabajty w bonusie – nawet 10 GB ekstra!

Jak doładować?

OTVARTA nie oferuje pakietów na kartę. W przypadku tego wirtualnego operatora opłacasz miesięczne faktury – zarówno w przypadku abonamentu, jak i Internetu mobilnego.

OTVARTA abonament bez telefonu

OTVARTA ma za to jedne z najciekawszych ofert na abonament. Oferta operatora skupia się wyłącznie wokół kilku pakietów z samą kartą SIM. Szczególnie warte polecenia są abonamenty bezterminowe, zwłaszcza dla tych, którzy chcą przenieść numer. OTVARTA nagradza takich klientów dodatkowych pakietem GB! Promocja operatora dostępna jest w kilku abonamentach.

Wirtualny operator nie zapewnia w pełni darmowego roamingu UE (RLAH), w zamian daje tzw. Bezpłatny Pakiet Wakacyjny. Pozwoli Ci on uniknąć dodatkowych opłaty i możesz go aktywować dwukrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów