Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OTVARTA – oferty

avatar
OTVARTA logo

OTVARTA to jedna z najnowszych sieci GSM w Polsce. Jej debiut miał miejsce 5 marca 2018 roku. W swojej ofercie dysponuje obecnie 7 pakietami abonamentu (z czego 4 plany są oferowane w umowie na czas nieokreślony) oraz 4 pakietami Internetu mobilnego. Operator wyróżnia się m.in. niskimi cenami – najtańszy abonament kosztuje tylko 7,99 zł miesięcznie.

Jak zamówić starter?

OTVARTA nie oferuje pakietów na kartę, a sam abonament telefoniczny. Kartę SIM zamówisz na stronie operatora lub przez pośrednictwo Komórkomatu. Operator ma też swoje stacjonarne punkty sprzedaży.

Możesz też przenieść swój dotychczasowy numer do sieci OTVARTA, za co możesz zyskać dodatkowe gigabajty w bonusie – nawet 10 GB ekstra!

Jak doładować?

OTVARTA nie oferuje pakietów na kartę. W przypadku tego wirtualnego operatora opłacasz miesięczne faktury – zarówno w przypadku abonamentu, jak i Internetu mobilnego.

OTVARTA abonament bez telefonu
PORÓWNAJ OFERTY

OTVARTA ma za to jedne z najciekawszych ofert na abonament. Oferta operatora skupia się wyłącznie wokół kilku pakietów z samą kartą SIM. Szczególnie warte polecenia są abonamenty bezterminowe, zwłaszcza dla tych, którzy chcą przenieść numer. OTVARTA nagradza takich klientów dodatkowych pakietem GB! Promocja operatora dostępna jest w kilku abonamentach.

Wirtualny operator nie zapewnia w pełni darmowego roamingu UE (RLAH), w zamian daje tzw. Bezpłatny Pakiet Wakacyjny. Pozwoli Ci on uniknąć dodatkowych opłaty i możesz go aktywować dwukrotnie w ciągu roku kalendarzowego.

star ocena
2.9/5 - (60 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: