Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nubia Flip 5G w sprzedaży globalnej. Znamy specyfikację

avatar
Grafika przedstawiająca telefon Nubia Flip 5G w kilku wersjach kolorystycznych

Składana Nubia Flip 5G została zaprezentowana jeszcze na tegorocznych targach MWC w Barcelonie. Teraz przyszedł czas, aby trafiła do sprzedaży. I to właśnie się dzieje. Przynajmniej na niektórych rynkach światowych. Europa na razie jeszcze poczeka, ale miejmy nadzieję, że model ten pojawi się i tutaj.

  • Nubia Flip 5G pracuje pod kontrolą Snapdragona
  • smartfon oferuje dwa ekrany
  • Nubia jest dostępna już w sprzedaży na wybranych rynkach

Nubia Flip 5G 

Nubia Flip 5G pracuje pod kontrolą Snapdragona 7 Gen 1. Do dyspozycji użytkownika jest 8 lub 12 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 256 lub 512 GB przestrzeni dyskowej. Smartfon obsługuje także sieci 5G. Na razie nie wiadomo, czy będą jakieś inne wersje pamięciowe. 

Na pokładzie zaimplementowano dwa ekrany – jeden składany, drugi zewnętrzny. Ten pierwszy posiada przekątną 6,9 cala i obsługuje rozdzielczość Full HD+. Jest wykonany oczywiście w technologii AMOLED. Nie zabrakło tutaj również częstotliwości odświeżania na maksymalnym poziomie 120 Hz. Nie zabrakło tutaj także czytnika odcisku palca. Znalazło się także miejsce na zewnętrzny ekran o przekątnej 1,43 cala wykonany w technologii OLED. 

Składana Nubia Flip 5G posiada podwójny aparat główny. Podstawowa jednostka otrzymała matrycę o rozdzielczości 50 Mpix. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika jest „oczko” do pomiaru głębi ostrości o matrycy 2 Mpix. Smartfon posiada również kamerkę do selfie o rozdzielczości 16 Mpix. 

Urządzenie wyposażone jest w baterię o pojemności 4310 mAh. Można ją ładować z mocą 33 W. Co ciekawe, na pokładzie znajduje się na razie Android 13 przykryty autorską nakładką producenta. Na razie model ten dostępny jest między innymi w Azji i USA. Jego cena zaczyna się od kwoty 499 dolarów za podstawową wersję. 

Zobacz również: 10 najlepszych składanych smartfonów – ranking TOP 10 na 2024 roku.

Źródło: gizmochina.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.