Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nokia 3310 3G już wkrótce

avatar
Nokia 3310 3G

Nokia poszerzy swoją ofertę o model 3310 3G. Będzie to rozwinięcie obecnej nawiązującej kultowego modelu wersji, lecz z zainstalowanym modułem 3G. Oznacza to, że na najnowszej Nokii 3310 będzie można korzystać z Internetu. Ponadto dokonano niewielkich zmian w układzie fizycznej klawiatury – dzięki zwiększeniu odstępów między klawiszami pisanie SMS-ów ma być wygodniejsze.

Ulepszona Nokia 3310

Współczesna odsłona Nokii 3310 (2017) trafiła na rynek w tym roku, o czym pisaliśmy końcem kwietnia. Wzbudziła ona wiele emocji, niekoniecznie samych pozytywnych.

Przykładowa oferta z Nokią 3310 za 6 zł:

Nokia 3310 (2017) jest jednym z nielicznych klasycznych telefonów komórkowych, których podstawową (i jedną z nielicznych) funkcjami jest wykonywanie połączeń i pisanie wiadomości tekstowych SMS. Producent zdecydował się niemal po pół roku na wprowadzenie wersji 3310 3G, która dodatkowo umożliwia surfowanie w sieci. Ale czy będzie to wygodne na bezdotykowym wyświetlaczu o przekątnej 2,4 cala? Odczuwalną zmianą będzie za to z pewnością powiększenie pamięci telefonu z 16 do 64 MB.

Najnowsza Nokia ma trafić do sprzedaży w październiku ale nie wiemy, czy trafi do ofert operatorów komórkowych w Polsce, jak to miało miejsce z poprzednią wersją. O wszelkich nowościach i premierach będziemy informować na bieżąco.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: