Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Koniec sklepu nju mobile

Koniec sklepu nju mobile

Niektórzy z was pytali, dlaczego na nowej witrynie nju mobile nie działa podstrona njumarket z telefonami. Jeszcze nie tak dawno można było w niej zamówić smartfona bez umowy, nierzadko z gratisami w postaci np. darmowego startera czy gadżetu GSM. Odpowiedź jest prosta – operator zrezygnował z prowadzenia swojego sklepu ze sprzętem komórkowym.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Telefony w nju

Podstrona njumarket nie zniknęła całkowicie. Wciąż dostępne są usługi Halo granie i Pobieralnia, skąd możemy ściągnąć np. tapety nju. Sam sklep z telefonami komórkowymi jest jednak zamknięty.

Przykładowe oferty nju mobile:

Sklep njumarket był tylko dodatkiem do oferty operatora. Jego największą zaletą jest bowiem proponowanie bardzo dobrych pakietów bezterminowego abonamentu w niskiej cenie oraz z wieloma bonusami, jak np. bonusem GB za staż czy rabatem na drugi numer w ofertach duet. Plany taryfowe submarki Orange zajmują czołowe miejsca w naszych comiesięcznych rankingach ofert komórkowych.

Zobacz również: telefony bez umowy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.2/5 - (6 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam serdecznie. Chciałabym zapytać jak mogę odwiesić swój numer telefonu jaki mam w n ju mobile na abonament. Anna B.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów