Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 nowe oferty nju mobile na abonament

avatar
1
3 nowe pakiety Nju

28 czerwca nju mobile wprowadził 3 nowe pakiety w swoim bezterminowym abonamencie. Jeżeli jednak bliżej się im przyjrzymy, to zauważymy, że są to polepszone plany taryfowe, które były dotychczas dostępne w ofercie operatora, lecz znane pod innymi nazwami. Zmiany są jednak bardzo korzystne dla klientów, o czym poniżej.

3 nowe abonamenty nju

Topowy abonament nju oferował dotychczas nielimitowane minuty (w tym na numery stacjonarne), SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz 13 GB transferu danych. Kosztował 39 zł, przez co niekoniecznie należał do ścisłego grona najlepszych ofert abonamentu bez telefonu. Od teraz w tej samej cenie dostaniemy aż 20 GB, a sam pakiet zmienia nazwę na „Najwięcej”. Pisaliśmy o nim w ramach promocji +7 GB w nju. Oto on:

Kolejna oferta – chyba najpopularniejsza spośród wszystkich nju – to pakiet za 29 zł. Oferował on wszystko, co wcześniejszy, ale bez nielimitowanych połączeń na numery stacjonarne i 10 GB. Od teraz operator dodaje brakujące stacjonarki, co było piętą achillesową pakietu! Przy okazji zmienia jego nazwę na „Wszystko”:

Ostatnią ofertą jest pakiet za 19 zł. Również i ona wzbogaciła się o nielimitowane minuty na numery stacjonarne. Pakiet 1 GB pozostał bez zmian, w przeciwieństwie do nazwy taryfy, która od teraz nazywa się „Rozmowy”:

Przypominamy, że w nju z rachunkiem dostaniemy również wyśmienite warunki roamingu, w których operator nie nalicza dodatkowych opłat za połączenia i SMS-y. Z kolei paczki danych, jakie są do dyspozycji na terenie UE, to odpowiednio 1,96, 1,46 oraz 0,96 GB.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.8/5 - (14 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Witam serdecznie. Proszę mi powiedzieć wprost, czy będąc na terenie Kosowa, w zasięgu sieci słoweńskiej „MOBITEL”, będę mógł się z nią połączyć i korzystać z pakietów oferowanych w taryfie Nju z rachunkiem Wszystko

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: