Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Netia – oferty

1

Netia

Netia to operator telekomunikacyjny, który świadczy usługi m.in. telefonii komórkowej. W ofercie tej sieci znajdziemy kilka pakietów na abonament. Netia korzysta z zasięgu Plus GSM.

Jak zamówić starter?

Netia nie oferuje ofert prepaid, zamawiasz więc nie starter (karta SIM w systemie przedpłaconym – prepaid), lecz abonament.

Ofertę możesz zamówić online (poprzez kontakt telefoniczny) lub w salonie Netia.

Jak doładować?

Netia oferuje wyłącznie usługi abonamentowe. W ofercie Netii nie znajdziesz usług prepaid – czy to ofert głosowych, czy Internetu mobilnego.

Operator wystawia comiesięczne faktury.

Netia abonament bez telefonu

Co innego abonament z samą kartą SIM. Netia oferuje łącznie 3 pakiety abonamentu komórkowego w cenie od 30 do 75 zł. Za przeniesienie numeru zyskasz 3 miesiące darmowego abonamentu! Umowa zawiera jest na okres 24 miesięcy.

A to nie wszystko! Jeżeli posiadasz już inne usługi Netii, to operator znacząco obniża swój abonament! Rabaty wynoszą aż 20-25 zł miesięcznie. Za topowy abonament zapłacisz nie 75 zł każdego miesiąca, lecz jedyne 50 zł! Bonus za przeniesienie numeru działa i w tym przypadku.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jerzy Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Jerzy
Gość
Jerzy

Co to za firma która w trakcie trwania umowy zmienia warunki umowy na niekorzystne dla abonenta i możliwość kontaktu z telefonu komórkowego z za granicy uzależnia od zawarcia nowej wyższej umowy . Dla mnie to jest bandyta a nie rzetelna firma.

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów