Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

5 najtańszych ofert komórkowych z 2 kartami SIM – grudzień 2024 rok

avatar
3
nju mobile duet

Która oferta duet jest najkorzystniejsza? Sprawdzamy, który operator komórkowy oferuje najlepsze warunki umowy dla par – przed Tobą najlepsze i jednocześnie najtańsze pakiety z 2 numerami!

Abonament rodzinny dla 2 osób

Oferty z wieloma kartami SIM (numerami) na jednym rachunku są bardzo opłacalne! Zazwyczaj sieci komórkowe obniżają ceny kolejnych kart SIM. Dostajesz takie same warunki umowy co w ofercie indywidualnej – czyli z 1 kartą SIM – ale w lepszej cenie. Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać?

Oferty rodzinne z 3 kartami SIM

Założenia naszego porównania:

 • oferty głosowe z 2 kartami SIM
 • najlepiej brak długoterminowej umowy (umowa na ile chcesz miesięcy)
 • nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y i spory transfer >20 GB

Którzy operatorzy GSM zapewniają najlepsze warunki umowy w oparciu o wyżej wymienione założenia?


nju mobile

W nju mobile otrzymasz bardzo atrakcyjny abonament bezterminowy (umowa na czas nieokreślony) za 29 zł miesięcznie. Możesz dokupić do niego kolejny numer, ale ten kosztuje nie 29, a zaledwie 9 zł na miesiąc! Rabat miesięczny wynosi więc aż -20 zł. Oprócz świetnej ceny operator zapewnia także nielimitowane minuty, SMS-y oraz MMS-y do wszystkich sieci, także w roamingu UE, a do tego pokaźny transfer danych GB. W dodatku w 5G!

 • Pierwszy numer – 29 zł
 • Drugi numer – 9 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 38 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 20 zł

Warto przyjrzeć mu się z bliska – na początek w nju jest to 20 GB współdzielonego transferu, który rośnie wraz ze stażem w sieci. Po 6 miesiącach rośnie z 20 do 40 GB, po 12 miesiącach do 50 GB, a po 2 latach aż do 60 gigabajtów! Mimo trzykrotnego wzrostu paczki danych, cena pakietu duet nju pozostaje bez zmian i wynosi 29+9 zł miesięcznie. Umowa trwa tak długo, jak tylko zechcesz!


Plush

Plush obniża ceny nie jednego, a dwóch numerów. W sumie rabat nie jest jednak niższy, bo przecena wynosi – 5 zł na kartę SIM, a więc łącznie 10 zł na miesiąc. Za 2 numery zapłacisz tu nie 50 zł (jakby to miało miejsce w przypadku 2 ofert indywidualnych), lecz 40 zł miesięcznie. Operator zapewnia usługi głosowe i tekstowe bez limitu, darmowe social media i roaming UE (RLAH), a także umowę na czas nieokreślony. A to nie wszystko.

 • Pierwszy numer – 20 zł
 • Drugi numer – 20 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 10 zł

W Plush Duet za 40 zł otrzymasz 15 GB na start dla każdego użytkownika z osobna. W premii za staż transfer rośnie z 15 do 20 gigabajtów. Bardzo dobra oferta, choć trochę droższa od nju.


Premium Mobile

Swoją ofertę dla par/duet ma także wirtualny operator Premium Mobile. W jego przypadku rabat miesięczny jest niższy i wynosi -5 zł miesięcznie – tyle zaoszczędzisz za połączenie 2 indywidualnych pakietów Freedom2. Pierwszy nr kosztuje standardowe 24,70 zł, z kolei drugi tylko 19,70 zł. Umowa jest naturalnie bezterminowa.

 • Pierwszy numer – 24,70 zł
 • Drugi numer – 19,70 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 44,40 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

Premium Mobile oferuje dla par nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS-y i MMS-y) do wszystkich sieci w kraju, ale nie ma w pełni darmowego roamingu UE. Cieszy za to obecność bardzo dużego transferu danych – aż 30 GB na osobę!


Virgin Mobile

Spore rabaty dla dwojga ma Virgin Mobile! O ile pierwszy numer kosztuje 30 zł, drugi (a także kolejne) mają rabat -50%! Za 2 numery zapłacisz nie 60, lecz tylko 45 zł – wystarczy tylko połączyć 2 abonamenty w pojedynczą ofertę duet. Na osobną uwagę zasługuje naprawdę spory pakiet internetowy – aż 30 (w promocji 40) GB na osobę!

 • Pierwszy numer – 30 zł
 • Drugi numer – 15 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 45 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 15 zł

Virgin Mobile obiecuje nie tylko wyraźne oszczędności, ale także usługi no limit. Nielimitowane minuty i wiadomości tekstowe są nie tylko w Polsce, ale też w ramach roamingu UE. Minusem oferty jest brak umowy bezterminowej – ta trwa w Virgin standardowe 24 miesiące.


lajt mobile

Sieć lajt mobile to kolejny wirtualny operator w naszym rankingu ofert duet. W jego pakiecie lajtDUET Nr 1 (połączenie 2 abonamentów Numer 1) dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci w Polsce, lecz bez całkowicie darmowego roamingu UE. Cieszy za to kolejna wielka paczka danych, a więc aż 60 GB na każdą osobę!

Kolejny wirtualny operator w naszym zestawieniu. Sieć lajt mobile oferuje pakiet lajtDUET Nr 1 składający się z 2 indywidualnych abonamentów Numer 1. Dostaniesz tu nielimitowane rozmowy, wiadomości SMS i MMS w Polsce, lecz bez darmowego roamingu UE. W zamian zyskasz aż 60 GB Internetu na osobę!

 • Pierwszy numer – 29,99 zł
 • Drugi numer – 24,99 zł
 • Łączne opłaty miesięczne – 54,98 zł
 • Oszczędzasz miesięcznie – 5 zł

Podobnie jak w Premium Mobile, w skali miesiąca zaoszczędzisz tu w sumie 5 zł. O tyle jest przeceniony druga karta SIM w lajt mobile. Umowa pozostaje na czas nieokreślony, a więc od Ciebie zależy, jak długo będziesz związany z tą siecią GSM.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

star ocena
4.6/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Brakuje mi tu Orange Flex :P wychodzi 45 zł…. A jak jest się jeszcze na starych warunkach z pakietem za 25 zł to z drugą kartą SIM wychodzi 40 zł

„Na osobną uwagę zasługuje naprawdę spory pakiet internetowy – aż 60 GB na osobę!”, chyba jakaś literówka się wkradła przy Virgin Mobile… ;)

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.