Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najlepsze oferty na kartę do 25 zł

33

Oferty na kartę (prepaid) to obok ofert na abonament najpopularniejsza forma korzystania z usług operatorów komórkowych. Jej niewątpliwą zaletą jest możliwość zaprzestania opłacania swojego konta w dowolnym momencie i zrezygnowania z dotychczasowego numeru oraz karty SIM. I to bez żadnych negatywnych skutków, gdyż nie jesteśmy związani ze swoim operatorem jakąkolwiek umową. Dzięki naszej porównywarce dokonaliśmy w dniu 02.04.2020 zestawienia najlepszych ofert do 25 zł.

Założenia porównania

Aby dokonać rzetelnego porównania ofert na kartę, postanowiliśmy skupić się na takich samych parametrach pakietu. Przyjęliśmy oferty bez limitu, gdyż cieszą się one obecnie coraz to większą popularnością. Nasze wytyczne:

 • darmowe minuty do wszystkich sieci komórkowych
 • darmowe SMS-y do wszystkich sieci komórkowych
 • pakiet internetowy w wysokości co najmniej 10 GB
 • cena do 25 zł

Które oferty najlepiej spełniają powyższe wymagania? Poniżej nasze zestawienie.

Mobile Vikings przebija konkurencję! W marcu 2020 zmienił swoją ofertę no limit na Perfect Match, w którym dodał więcej gigabajtów. Kumulacja transferu kosztowała już jednak dodatkowe 5 zł (lub 0, lecz w przypadku polecenia znajomego do sieci), a reszta oferty pozostała bez zmian. Do kwietnia.

Wirtualny operator postanowił przywrócić darmową kumulację GB bez spełnienia jakichkolwiek wymogów. Jeżeli szukasz taniej i dobrej oferty krajowej z nielimitowanymi usługami głosowymi i tekstowymi do wszystkich sieci, a do tego z niemal nieograniczonym transferem, to Mobile Vikings świetnie spełni swoją rolę!

Największe zalety:

 • darmowa kumulacja transferu GB
 • o 5 GB więcej GB na miesiąc niż przed marcem 2020

Najlepsze oferty komórkowe 2020 ->


Wirtualna sieć lajt mobile udowadnia, że da się zejść nie tylko poniżej 25, ale nawet poniżej 20 zł, aby otrzymać dobrą ofertę. Za równe 19,99 zł na miesiąc dostaniesz więc nielimitowane połączenia, a także wiadomości SMS/MMS do wszystkich sieci w Polsce.

Nie mogło zabraknąć sporego transferu o wielkości 10 GB. Pakiet L-ajtowy (jak i cała sieć lajt mobile) charakteryzuje się jeszcze jednym – możesz liczyć na dosyć częste bonusy przy doładowaniach konta, jak dodatkowe 50% środków ekstra czy niewielkie upominki i prezenty.

Największe zalety:

 • niska cena
 • częste bonusy za doładowanie

Plush na kartę za 25 zł wygląda bardzo podobnie do jego bezterminowego abonamentu Plush ABO 10 GB. Ma jednak nieco mniej bonusów, choć i tych znajdziesz w ofercie tego operatora całkiem sporo.

Po pierwsze, za doładowanie w kwocie 25 zł (a więc wymaganej do aktywacji pakietu no limit) otrzymasz w prezencie dodatkowe 10 gigabajtów, które możesz przeznaczyć na YouTube’a i Tik Toka. Jednocześnie zyskasz darmowe aplikacje internetowe – Facebook, Messenger, Whats App i Instagram. Minuty, SMS-y i MMS-y są oczywiście nielimitowane.

Największe zalety:

 • 10 GB ekstra na YouTube i Tik Tok
 • darmowe social media

Doskonale znana oferta na kartę T-Mobile, a więc pakiet bez limitów za 25 zł. Dostaniesz w nim nieograniczone minuty oraz wiadomości SMS do wszystkich sieci. I całkiem sporą paczkę danych.

Standardowo wynosi ona 10 GB na miesiąc (30 dni), ale w bonusie za doładowanie w kwocie 25 lub więcej złotych T-Mobile dorzuca kolejne 10 GB w prezencie! W praktyce każde doładowanie umożliwiające aktywację pakietu no limit oznacza otrzymanie aż 20 GB. Cieszy dość spory limit transferu GB w roamingu UE po znacznie niższej cenie.

Największe zalety:

 • bonusowe 10 GB za doładowanie
 • stosunkowo niewielki koszt GB w roamingu UE (jak na prepaid)

Sieć a2mobile oferuje 3 pakiety Niewyczerpalne Wszystko, a oto jeden z nich za niemal równe 25 zł na miesiąc. Podobnie jak we wcześniejszych ofertach i tym razem dostaniesz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci. A to nie wszystko.

Cieszy spory (choć dwukrotnie mniejszy od Mobile Vikings) pakiet internetowy o wielkości 10 GB. Jeszcze w 2019 roku a2mobile zapewniał darmowy roaming UE, ale obecnie za korzystanie z telefonu za granicą doliczane są dodatkowe opłaty. Wielu ucieszy obecność darmowych aplikacji internetowych (m.in. Facebook i Messenger), które nie pobierają transferu danych.

Największe zalety:

 • darmowe social media
 • usługa Wi-Fi Calling
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
 • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

33
Dodaj komentarz

avatar
23 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
25 Comment authors
SławekBaśkaFilipMarcin z KomórkomatuDominicus Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
hg69
Gość
hg69

Raczej RedBull wygrywa – mają darmowe mmsy

Komórkomat
Gość

Wiele zależy od indywidualnych preferencji. Osoby, które rzadko lub wręcz w ogóle nie korzystają z tej funkcji wybiorą raczej konkurencję z większą ilością transferu. Dostępna obecnie najlepsza oferta pochodzi od Orange: https://komorkomat.pl/promocja/orange-w-natarciu-8-gb-i-no-limit-dla-przenoszacych-numer/

tehmal
Gość
tehmal

Co się dzieje z transferem danych w Play lub Orange, po wykorzystaniu limitu?

Marcin z Komórkomatu
Gość

W przypadku Play włącza się licznik opłat za transfer w wysokości 2 gr za 100 kB. Opłata ta jest naliczana maksymalnie do 5 zł, później Internet jest darmowy, lecz zwalnia do 8 kb/s. Maksymalnie zapłacimy miesięcznie 30 zł (25+5 zł).
Z kolei w Orange po wykorzystaniu paczki danych uruchamia się automatycznie bezpłatny lejek bezpieczeństwa z prędkością 64 kb/s.

Dominicus
Gość
Dominicus

Orange nie ma nielimitowanych MMS’ów – sprawdziłem i pobrało 40gr pomimo aktywnej usługi!

Arek
Gość
Arek

Dla mnie wygrywa Orange, Lycamobile, nju, play/ Virgin.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Jeżeli dla kogoś liczy się przede wszystkim wielkość pakietu internetowego, to rzeczywiście – tak powinna wyglądać lista TOP5 :) Starałem się jednak wziąć pod uwagę inne aspekty, jak np. nielimitowane minuty na stacjonarne i MMS-y (mało ofert je posiada), wszelkiego rodzaju bonusy, a także kwestię zasięgu (choć i tutaj nie ma reguły). O wiele łatwiej byłoby zrobić zestawienie 10, albo chociaż 7 ofert, niż 5 ;)

Arek
Gość
Arek

Jak jeszcze wziąć pod uwagę przeniesienie numeru i kontakt z działem to Virgin ma najgorszą nie wiem jakim cudem ma 2 miejsce, 4 powinno mieć. Brak bonusów, jak jest to w skali 19-59zł, najgorszy bonus za rejestracje!! Play daje do każdej taryfy nawet Play Fresh, a Virgin tylko #Wszystko od 19zł do 59zł bez Freedomu. A z drugiej strony drogo bo jako 2 operator ma za 29zł pierwszy ma za 30zł i 1 miejsce za mniejszy pakiet internetu. RBM ma już lepszą ofertę bo daje to samo co Virgin i internetu więcej oraz MMSy no limit.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Virgin Mobile ma właśnie sporo akcji promocyjnych:
https://komorkomat.pl/tag/virgin-mobile/
BTW, zastanawialiśmy się na przeniesieniu RBM na 2-3 miejsce, ale ostatecznie zadecydowała kwestia bezpłatnych aplikacji i naliczania transferu (o czym wkrótce w osobnym artykule) w VM :) Te różnice między 2 a 4 ofertą są tak marginalne, że ostatecznie mogą nie mieć wpływu na wybór, a sprawą kluczową może być zasięg sieci.

Dominik
Gość
Dominik

Chyba trzeba zrobić aktualizację. Orange teraz daje 18 GB internetu, bo zwiększył bonusy za doładowanie w Orange Free. Teraz za doładowanie 30 PLN daje nie 6, a 10 GB. 10 GB + 8 GB w ramach usługi dla przenoszących numer = 18 GB :)

Marcin z Komórkomatu
Gość

Oferty były już zaktualizowane, a teraz w tekście również zmieniliśmy „14” na „18 GB” ;)

Piter
Gość
Piter

A jest oferta dla „babuszki”, czyli:
– nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci komórkowych
– nielimitowane rozmowy na numery stacjonarne
w cenie najlepiej 15-20 zł na miesiąć.

Oferta na SMS, MMS i Internet nie ma znaczenia bo i tak nie będzie to używane.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Jest taka oferta na 30 dni od Fakt Mobile za 19 zł:
https://komorkomat.pl/na-karte/?&min=bez%20limitu&stac=bez%20limitu&cena=20&sort=of_cena%2CASC&btel=1

qwe
Gość
qwe

w nju promocja została przedłużona – teraz w standardzie jest 10gb.

Marcin z Komórkomatu
Gość

Dokładnie – pisaliśmy o tym już we wrześniu:
https://komorkomat.pl/promocja/nju-mobile-8-gigabajtow-standardowe/
Zmieniłem to zdanie – dziękuję za uważną lekturę :)

Imprezowicz
Gość
Imprezowicz

Coś chyba stare to porównanie bo obecnie wg moich obserwacji i porównań , najlepsze warunki daje Viking Mobile ! Wszelkie rozmowy free, Neta chyba 5 GB i darmowe MMSy co przy wypadach i wysyłaniu zdjęć to bajka . Inni koszą niemiłosierne pieniądze za zdjęcia . Jest oczywiście Viper ale nie każdy go instaluje . Jestem teraz w Virgine ale zmienię na Vikinga :) Co wy na to ?

Marcin z Komórkomatu
Gość

Jeżeli komuś bardzo zależy na nielimitowanych MMS-ach, to rzeczywiście najlepiej wybrać Mobile Vikings lub Red Bull Mobile :) A jeżeli do tego dodamy brak konieczności posiadania minut bez limitu na numery stacjonarne, to warto rozważyć również Nju Mobile ;) Internetu jest 4 GB, a niewykorzystany transfer przechodzi na kolejny miesiąc – super sprawa dla tych, którzy nie wykorzystują 4 GB, a lubią mieć zapas transferu „na czarną godzinę”. Niestety dla tych, którzy potrzebują jeszcze większego pakietu danych, lepiej będzie wybrać Nju, RBM lub nawet VM.

Andriubarca
Gość
Andriubarca

Nie wiem jak w innych sieciach ale w Orange trzeba mieć 30zl na pakiet za 25 bo musi cos zostac na koncie takze koszty sa większe niż pakiet kosztuje szkoda ze zostało to pominięte. . a2 doladowuje jak chce nawet takie sumy jak 11zl i wszystko mogę wydac na pakiet

Marcin z Komórkomatu
Gość

Podobnie jest z w/w pakietem za 28 zł – również i w jego przypadku należy doładować konto w kwocie minimum 30 zł.

John Adams
Gość
John Adams

Nie znosiłem, przeklinałem, ale wreszcie jest normalna oferta w T-Mobile. Ta dniówka za 1 zł to jest coś dla mnie. Korzystam z telefonu rzadko, ale jeśli już dzwonię to rozmowy potrafią trochę trwać, smsy i internet podobnie wykorzystuję. Rok ważności konta to też wreszcie jakaś normalność. Zresztą oferta 25 zł na miesiąc też jest do rozważenia, potestuję dniówkę na razie. Wreszcie doganiacie konkurencję. Bo przyznaję, że byłem bliski zmiany operatora, ale leniwy jestem gdy idzie o te sprawy i tylko to ratowało t-mobile bo ofertę na kartę mieli beznadziejną. Wreszcie poprawa a raczej normalność. Tak trzymać.

Iwona
Gość
Iwona

Obecnie mam tmobile zawsze ważne konto .i nie jestem zadowolona . Co polecicie warunkiem jest . Duzo internetu i konto na rozmowy przychodzące minimum rok . Jeśli chodzi o tozmoowy SMS nie ma to znaczenia

Milten
Gość
Milten

tmobile to syff zadnych dogodnych warunkow odradam zakupu popelina @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@disqus_LB0wbHlYFI:disqus

ffgf
Gość
ffgf

JA MAM ORANGEC I PLACE NA KARTE 28 ZL DOSTAJE 18 GB A PLEJU BYLEM TO POWIEDZIELI TYLKO MAJA 6GB NETA DLA ZA MALO VIKINGS MOBILE TEZ DOBRY ALE DAJA 15GB A ORANGE O 3 GB WIECEJ I BEZ LIMITU SMS NA WSZYSTKIE KM I ROZNOWY PO MIESIECU ZABIERAJA 28 ZL A WY CODZIENIE PLACICIE ZA SMS I ROZMOWY A JA PLACE NA MIESIAC ANIE CODZIENIE 9GR SMS I ROZNOWY 29GR. 9GR

Piotr
Gość
Piotr

Tyle, że w Vikings Mobile niewykorzystane dane internetowe kumulują się, czyli przechodzą na następne miesiące. I tak w nieskończoność. Warunkiem jest tylko doładowanie konta raz w miesiącu. Tego niestety Orange nie ma. Mnie udało się już zebrać około 100 GB danych. Dodatkowo jak ktoś ma włączoną usługę autodoładowania, wówczas otrzymuje jeszcze dodatkowo 1 GB na każdy numer a więc nawet do 3 GB dodatkowo. I to wszystko w jednej cenie doładowania 29 zł miesięcznie.

spemcer
Gość
spemcer

W Vikings Mobile nie ma tzw. lejka a więc prędkość neta cały czas jest ile fabryka dala i rzeczywiście niewykorzystane pakiety są przenoszone na kolejny miesiąc

Zenek
Gość
Zenek

Ostatnia aktualizacja prawie 3 mies. temu = stare

Benek
Gość
Benek

We Virginie było Freemium, czyli za darmo 30 min + 30 sms + 300 MB na miesiąc, ale się skończyło i już nie ma za darmo… :-(

Marcin z Komórkomatu
Gość

Teraz to samo jest za 3 zł pod nazwą #Mini 3.

Benek
Gość
Benek

W Virgin było za darmo 30 min + 30 sms + 300 MB na miesiąc. Ale się skończyło. Nie ma już FREEMIUM w Virgin.

Marek
Gość
Marek

Proponuję w a2mobile wyłączyć nielimitowane smsy, wtedy miesięcznie zapłacimy nie 19,90 zł lecz 15,90 zł. Ale za każdy wysłany sms/mms trzeba będzie zapłacić 0,1 zł. Zaoszczędziliśmy 4 zł miesięcznie i z tych pięniędzy możemy płacić za sms/mmsy. A ile smsów miesięcznie wysyłamy? Jeśli mniej niż 40, to zyskamy. Ja wysyłam mało, bo wolę zadzwonić. A Ty?

Filip
Gość
Filip

Plus ma kompletnie darmowy roaming w UE, tak samo Play (nie Vikingowie)

Baśka
Gość
Baśka

Potrzebuje Karte tylko do rozmow ,zadne SMS ,żaden internet dla pani 90 letniej ,czy sa jakies oferty? Zalezy mi na czasie bo 90 urodziny xa pare dni…dziękuję kb

Sławek
Gość
Sławek

Zmieniłem miejsce zamieszkania i mam dwie karty Play i plus , w pley nonstop nie posiadam zasięgu , nawet godzinami , w plusie jest zasięg i nawet internet, ale bardzo kiepski , zaledwie do 1,5 Mb/s , często nie ma nic na wysyłaniu , chociaż dobrze że socjal jest darmo , ale są dni że nie da się tuby oglądać

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów