Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jak sprawdzić stan konta T-Mobile?

jak sprawdzić stan konta w T-Mobile

Jak sprawdzić stan konta T-Mobile? Jest na to kilka sprawdzonych metod – niektóre są bardzo szybkie i proste, inne wymagają poświęcenia więcej czasu. Przedstawiamy różne możliwości i opcje, dzięki którym sprawdzisz stan swojego konta T-Mobile.

Jak sprawdzić stan swojego konta T-Mobile w aplikacji?

W obecnych czasach tak, jak doładowania online wyparły doładowania-zdrapki, tak i aplikacje mobilne operatorów komórkowych wypierają bardziej tradycyjne metody sprawdzenia salda (SMS, kod USSD). Tak się akurat składa, że magentowy operator ma jedną z najlepszych aplikacji mobilnych na rynku!

Aplikacja T-Mobile promocja 2 GB

Aplikacja „Mój T-Mobile” oferuje nie tylko sprawdzenie stanu konta, posiadanej taryfy, terminu doładowania (prepaid, mix) czy opłacenia faktury (abonament). Dostaniesz w niej o wiele więcej – choćby cotygodniowe okazje i bonusy z cyklu Happy Fridays w T-Mobile, a ostatnio Bonusy od serca T-Mobile i wiele innych. Skupmy się tutaj jednak na sprawdzeniu stanu konta w tej aplikacji mobilnej.

Przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Zacznijmy od początku – zobaczmy, jak sprawdzić stan konta w T-Mobile na własnym przykładzie.

Wejdź wpierw do aplikacji mobilnej Mój T-Mobile. Jeżeli jej nie posiadasz, możesz w kilka chwil ściągnąć ją ze sklepu Google Play lub App Store i zainstalować na swoim telefonie.

Tak wygląda jej strona główna. Na dole masz do wyboru sekcje „Doładowania”, „Magenta Love”, „Pomoc” oraz „Więcej”. Do kolejnego etapu trafisz właśnie przez button „Więcej” lub klikając w górną część z numerem telefonu, środkami na kocie oraz posiadanym transferem danych.

Gdy to zrobisz buttonem „Więcej”, Twoim oczom ukaże się powyższa podstrona. Na samej górze ponownie przywita Cię Twój numer komórkowy. Kliknij w „Zarządzaj usługami” – ponownie pojawi się Twój nr z opcją „Wybierz usługę”. Kliknij w nią.

Następnie ukaże się stan konta T-Mobile. Na samej górze obok Twojego numeru znajdziesz także rodzaj oferty i posiadaną taryfę (tu: T-Mobile na kartę/Taryfa GO!). Schodząc w dół znajdziesz po kolei informacje na temat stanu Twojego konta, Internetu, GB po doładowaniu, pakiet minut, SMS-ów i MMS-ów i to samo w roamingu UE w Strefie 1A (Internet, SMS-y i MMS-y, rozmowy) oraz Rozrywka i usługi dodatkowe. Naturalnie umieszczono także informację o kończącym się pakiecie, o ile oczywiście jest wykupiony na telefonie (tu – Bez Limitu M, który ma się odnowić za 9 dni). Jednym słowem – jest tu wszystko, co być powinno!

PS w to samo miejsce trafisz od razu klikając w „Więcej” -> „Zarządzaj usługami” -> „Wybierz usługę”, lecz od razu w pole ze swoim numerem telefonu na stronie głównej.

Jak sam widzisz, korzystanie z aplikacji mobilnej T-Mobile niesie za sobą sporo korzyści! No i nie musisz pamiętać żadnych kodów USSD czy SMS-ów.

Przykładowa oferta T-Mobile z telefonem:

Jak sprawdzić stan swojego konta T-Mobile za pomocą kodu?

Zamiast aplikacji mobilnej magentowego operatora możesz wybrać specjalny kod USSD. To szybki sposób na sprawdzenie stanu konta.

Aby dowiedzieć się o stanie swojego konta, wybierz i zaakceptuj kod *101″. Niemal w tej samej chwili dostaniesz automatyczną odpowiedź SMS ze stanem Twojego konta, w tym środki na koncie w złotówkach i ważność konta.

Z tego kodu USSD nie dowiesz się jednak, ile zostało Ci transferu danych w danym okresie rozliczeniowym, ani z jakiego pakietu korzystasz (o ile korzystasz).

Jak sprawdzić stan swojego konta T-Mobile za pomocą telefonu?

O stanie konta sieci T-Mobile dowiesz się także w inny sposób. Zadzwoń pod numer *9898. Telefon odbierze automat, który poda informację o stanie konta i dacie ważności karty.

Co ciekawe, z tego poziomu możesz zlecić doładowanie swojego telefonu komórkowego – wystarczy kliknąć „*”, a następnie wprowadzić 14-cyfrowy kod doładowujący ze zdrapki.

Jak sprawdzić stan swojego konta T-Mobile za pomocą SMS?

Aby sprawdzić stan konta sieci T-Mobile, możesz też spróbować wysyłając SMS o treści TAK pod numer 645.

Obecnie to rozwiązanie nie jest jednak proponowane na stronie sieci t-mobile.pl i może nie działać w niektórych taryfach. Usługa nie jest obecnie obsługiwana np. w taryfie GO!.

Jak sprawdzić stan swojego konta T-Mobile u konsultanta?

To metoda dla konserwatystów, a zarazem dla tych, którzy mają sporo wolnego czasu. To nawet nie jedna metoda, a kilka.

Grupa Deutsche Telekom najcenniejsza EU

Pierwsza z nich to konsultacja telefoniczna z BOK (Biuro Obsługi Klienta) T-Mobile Polska. Kolejną jest rozmowa na czacie t-mobile.pl.

Najbardziej kuriozalną możliwością otrzymania informacji na temat stanu swojego konta/salda w T-Mobile jest… odwiedzenie salonu operatora. Polecamy taką wizytę w ostateczności tylko wtedy, gdy akurat „przy okazji” i „po drodze” mijasz salon T-Mobile Polska. Trzeba jednak liczyć się z możliwością odczekania w kolejce. Wcześniejsze opcje są bez porównania lepsze!

Jak sprawdzić stan konta T-Mobile – podsumowanie

promocja T-Mobile 1200 GB za darmo

Jak widzisz, sprawdzenie stanu konta w T-Mobile jest bardzo proste i możesz tego dokonać na kilka sposobów.

O stanie konta dowiesz się z aplikacji mobilnej operatora, specjalnym kodem czy np. w rozmowie z konsultantem. Osobiście możemy polecić zwłaszcza to pierwsze rozwiązanie – poznasz tu potrzebne informacje nie tylko o ważności konta, ale też o saldzie i wiele innych. Apka Mój T-Mobile to miejsce, w którym masz kontrolę nad całym swoim numerem i kontem!

To właśnie tu na swoim koncie w prosty sposób możesz sprawdzić stan dodatkowych usług T-Mobile czy zlecić doładowanie konta (T-Mobile na kartę i mix) lub opłacenie faktury (usługi abonamentowe postpaid) przechodząc płynnie do swojego konta bankowego.

T-Mobile promocja

Warto mieć ją zainstalowaną jeszcze z innego powodu. Operator bardzo często oferuje różnego rodzaju bonusy i prezenty (np. vouchery z rabatami do różnych sklepów), których nie dostaniesz nigdzie indziej!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (4 votes)
Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów