Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Meizu 21 Pro w końcu na horyzoncie. Premiera wkrótce

avatar
Grafika przedstawiająca różne warianty kolorystyczne telefonu Meizu 21 pro

Nareszcie pojawiły się informacje na temat możliwej premiery Meizu 21 Pro. Jak wiadomo, nie pojawił się on razem z premierą podstawowego wariantu. Na szczęście wszystko wskazuje na to, że ta sytuacja się zmieni i jesteśmy już bardzo blisko premiery.

  • Meizu 21 Pro już niebawem
  • na pokładzie zobaczymy topowego Snapdragona
  • smartfon zaoferuje spore możliwości fotograficzne

Meizu 21 Pro

Wedle najnowszych informacji Meizu 21 Pro ma zadebiutować już w lutym. Nie ma jeszcze żadnej konkretnej daty. Na pokładzie smartfona znajdziemy topowego Snapdragona 8 Gen 3. Będzie on współpracował z 16 GB pamięci RAM i 1 TB przestrzeni dyskowej. Nie zabraknie tutaj także obsługi sieci 5G. Możliwe, że będą także inne warianty pamięciowe.

Na razie nie ma żadnych szczegółów dotyczących ekranu. Jednak można spodziewać się, że zobaczymy tutaj panel wykonany w technologii OLED i obsługujący rozdzielczość Full HD+. Nie powinno również zabraknąć wysokiej częstotliwości odświeżania oraz czytnika linii papilarnych zaimplementowanego pod ekranem. Nie wiadomo natomiast, czy ekran będzie zagięty na krawędziach. 

Meizu 21 Pro ma otrzymać główny aparat o rozdzielczości 50 Mpix. Nie zabraknie tutaj zapewne optycznej stabilizacji obrazu. Oprócz tego do dyspozycji użytkownika będzie aparat ultraszerokokątny o rozdzielczości 13 Mpix. Całość powinien uzupełnić teleobiektyw peryskopowy z potrójnym zoomem optycznym. 

Smartfon otrzyma prawdopodobnie baterię o pojemności ponad 5000 mAh. Wydaje się, że będzie on obsługiwał szybkie ładowanie o mocy około 80 W. Nie powinno tutaj również zabraknąć ładowania bezprzewodowego. Najnowsze informacje mówią o dacie premiery wyznaczonej na końcówkę lutego. Nie jest to jednak jeszcze data potwierdzona.

Zobacz również: TOP 5 telefonów Meizu na styczeń 2024

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: