Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Maxcom chwali się rosnącą sprzedażą telefonów za granicą. Marka umocniła swoją pozycję na rynku europejskim - sprzedaż jej produktów wzrosła w I półroczu 2018 we Włoszech, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Czechach, Wielkiej Brytanii oraz na Ukrainie. Maxcom planuje ponadto ekspansję na rynki Ameryki Północnej i Południowej, a już teraz obecny jest w Afryce.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Zagraniczny wzrost Maxcom

Telefony Maxcom sprzedawane są już w Maroku i Nigerii. Firma odnosi również sukces na poszczególnych rynkach europejskich. Firma jest nie tylko producentem, ale i uznanym dystrybutorem telefonów.

Przykładowa oferta z Maxcom Smart MS457 Strong:

Jak wyjaśnia Andrzej Wilusz, wiceprezes Maxcom:

Wolumeny eksportowe stale rosną, ale z uwagi na rozszerzenie działań Maxcom o dystrybucję smartfonów Meizu w Polsce, wartościowo, nie przekroczą w tym roku 50 proc. sprzedaży.

Na zagraniczne sukcesy Maxcom składa się kilka czynników. Są to dobra jakość produktów Maxcom, odpowiednia cena - dopasowana do lokalnego rynku oraz sprzedaż prowadzona za pomocą lokalnego wsparcia marketingowego.

Telefony Maxcoma można podzielić na kilka segmentów:

  • COMFORT - z dużymi klawiszami dla seniorów
  • CLASSIC - klasyczne telefony komórkowe z fizyczną klawiaturą
  • STRONG - telefony wzmocnione, odporne na upadki, kurz, wodę
  • SMART - smartfony z dotykowym wyświetlaczem

Produkty firmy Maxcom dostępne są już 23 krajach, a to nie koniec. Firma ma 17-letnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji swoich sprzętów, a od połowy 2018 roku jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki Meizu w naszym kraju.

Źródło: Maxcom.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów