Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Rośnie sprzedaż zagraniczna telefonów Maxcom

Maxcom chwali się rosnącą sprzedażą telefonów za granicą. Marka umocniła swoją pozycję na rynku europejskim – sprzedaż jej produktów wzrosła w I półroczu 2018 we Włoszech, Portugalii, Rumunii, Słowacji, Czechach, Wielkiej Brytanii oraz na Ukrainie. Maxcom planuje ponadto ekspansję na rynki Ameryki Północnej i Południowej, a już teraz obecny jest w Afryce.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Zagraniczny wzrost Maxcom

Telefony Maxcom sprzedawane są już w Maroku i Nigerii. Firma odnosi również sukces na poszczególnych rynkach europejskich. Firma jest nie tylko producentem, ale i uznanym dystrybutorem telefonów.

Przykładowa oferta z Maxcom Smart MS457 Strong:

Jak wyjaśnia Andrzej Wilusz, wiceprezes Maxcom:

Wolumeny eksportowe stale rosną, ale z uwagi na rozszerzenie działań Maxcom o dystrybucję smartfonów Meizu w Polsce, wartościowo, nie przekroczą w tym roku 50 proc. sprzedaży.

Na zagraniczne sukcesy Maxcom składa się kilka czynników. Są to dobra jakość produktów Maxcom, odpowiednia cena – dopasowana do lokalnego rynku oraz sprzedaż prowadzona za pomocą lokalnego wsparcia marketingowego.

Telefony Maxcoma można podzielić na kilka segmentów:

  • COMFORT – z dużymi klawiszami dla seniorów
  • CLASSIC – klasyczne telefony komórkowe z fizyczną klawiaturą
  • STRONGtelefony wzmocnione, odporne na upadki, kurz, wodę
  • SMART – smartfony z dotykowym wyświetlaczem

Produkty firmy Maxcom dostępne są już 23 krajach, a to nie koniec. Firma ma 17-letnie doświadczenie w produkcji i dystrybucji swoich sprzętów, a od połowy 2018 roku jest oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki Meizu w naszym kraju.

Źródło: Maxcom.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o