Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

10 mln sprzedanych egzemplarzy Huawei P20 i P20 Pro

P20 Pro w abonamencie

Huawei sprzedał na świecie ponad 10 milionów smartfonów z serii P20 i P20 Pro. O znakomitych wynikach sprzedażowych swoich flagowców chiński producent poinformował 31 sierpnia. Na osiągnięcie tego okrągłego pułapu Huawei potrzebował zaledwie 5 miesięcy – tyle bowiem minęło od debiutu modeli P20 i P20 Pro.

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Sukces sprzedażowy P20 i P20 Pro

Jeszcze przed premierą flagowców można było się spodziewać sporego sukcesu rynkowego, ale chyba nikt nie zakładał sprzedaży na poziomie 10 milionów w zaledwie 5 miesięcy. Z drugiej strony smartfony są jednak bardzo udane, a Huawei P20 Pro to pierwszy model z potrójnym aparatem fotograficznym, więc nie może być mowy o przypadku.

Przykładowa oferta z Huawei P20 Pro:

Premiera flagowców miała miejsce 27 marca tego roku. Równocześnie z topowym P20 Pro i „zwykłym” P20 zadebiutował także średniobudżetowy Huawei P20 Lite, który również prezentuje się niezwykle atrakcyjnie w swoim przedziale cenowym.

Czekamy na kolejne 10 milionów sprzedanych sztuk P20 i P20 Pro. Tymczasem na horyzoncie widać już kolejnego flagowca chińskiego producenta, tym razem z serii Mate – Huawei Mate 20 Pro.

Przykładowa oferta z Huawei P20:

Zobacz również:

Źródło: Huawei.

10 mln sprzedanych egzemplarzy Huawei P20 i P20 Pro
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o