Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Polski MaxCom, jeden z czołowych producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych w Europie, nawiązał współpracę z Meizu Telecom Company Limited. W jej wyniku MaxCom będzie jedynym oficjalnym dystrybutorem produktów tego jednego z największych chińskich firm produkujących smartfony. Co to oznacza dla konsumentów?

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem

Meizu wkracza na polski rynek

Chiński Meizu jest na polskim rynku egzotycznym producentem telefonów komórkowych i smartfonów. Jego ekspansja w naszym kraju będzie możliwa dzięki firmie MaxCom, w ofercie której pojawią się chińskie produkty. Jak mówi Arkadiusz Wilusz, prezes MaxCom:

Z początkiem drugiego kwartału w naszej ofercie pojawi się nowa marka telefonów komórkowych. Początkowo smartfony Meizu będą dostępne w sieciach handlowych oraz sklepach telekomunikacyjnych. Z czasem trafią one też do oferty operatorów komórkowych, a w przyszłości na rynki zagraniczne. Do końca 2018 r. planujemy sprzedać ponad 100 tys. smartfonów nowej generacji marki Meizu.

Przykładowa oferta z telefonem MaxCom Strong MM916 3G za 1 zł:

Kto wie, być może Meizu stanie się w Polsce poważnym rywalem dla obecnie rządzących na rynku producentów. Nie trzeba sięgać daleko pamięcią, aby uświadomić sobie jak szybko stały się u nas popularne telefony marki Huawei, a następnie Xiaomi. Wcześniej Meizu próbował zdobyć nasz rynek, ale nieskutecznie. Czy MaxCom mu w tym pomoże? Przekonamy się za jakiś czas.

Zobacz również: oferty GSM z telefonami MaxCom.

Źródło: MaxCom.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów