Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Opinie Lycamobile Oferty Lycamobile

Lycamobile to zagraniczny operator komórkowy działający na terenie naszego kraju od listopada 2011 roku. W ten sposób jest jedną z najdłużej istniejących wirtualnych sieci GSM w Polsce.

Operator może pochwalić się bardzo dobrymi pakietami prepaid, które stanowią całość jego oferty. Niektóre z nich zapewniają nie tylko spory transfer danych, ale i darmowy roaming UE (RLAH) czy paczki minut międzynarodowych! Wszystko to w dobrej cenie, choć nie brak kompromisów, jak np. brak obsługi MMS-ów. Tak – Lycamobile nie tyle nie zapewnia darmowych wiadomości multimedialnych MMS, co… w ogóle ich nie obsługuje. Wirtualna sieć od pewnego czasu oferuje także Internet na kartę bez umowy.

Spis treści:

Zasięg Lycamobile – jak wygląda mapa zasięgu?

Lycamobile działa w Polsce w oparciu o nadajniki Plusa – wszędzie tam, gdzie cieszyłeś się silnym sygnałem zielonego operatora, tam powinieneś mieć też mocny zasięg Lycamobile. W praktyce różnie to bywa, o czym świadczą różne opinie użytkowników kart SIM Lycamobile.

Plus zasięgPlus zasięg

Więcej szczegółów na temat zasięgu u tego operatora znajdziesz na stronie internetowej Plusa.

Roaming – oferta Lycamobile

Lycamobile należał przez pewien czas do nielicznych operatorów w Polsce oferujących prepaid z darmowym roamingiem UE. Liczne oferty udostępnia także i dziś.

Pakiety Krajowe/Do Wszystkich oferują te same warunki w roamingu UE, co w kraju, a więc nielimitowane minuty i SMS-y (bez wspomnianych wcześniej MMS). Nie musisz więc martwić się o dodatkowe opłaty za korzystanie z telefonu za granicą.

To samo dotyczy droższych pakietów Międzynarodowych/Wszystko w jednym, które oprócz darmowego roamingu UE/EOG zapewniają także spore paczki minut międzynarodowych.

Doładowanie konta w Lycamobile

Lycamobile umożliwia szybkie i wygodne doładowanie online z poziomu własnej strony internetowej. Oto dostępne kwoty doładowań:

  • 5 zł
  • 10 zł
  • 20 zł
  • 30 zł
  • 50 zł
  • 100 zł

Więcej na temat zasilenia konta w Lycamobile znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.