Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

O LG Velvet pisaliśmy już jakiś czas temu. Chwilę trzeba było poczekać, aż smartfon zawędruje na Stary Kontynent. I ta chwila właśnie nadchodzi. Już niebawem LG Velvet będzie do kupienia w Europie. Co ciekawe, jednym z pierwszych krajów, gdzie będzie można kupić ten model będzie właśnie Polska.

Nowa stylistyka i obsługa sieci 5G

LG Velvet prezentuje odświeżony wygląd. Koreański producent twierdzi, iż design jest inspirowany naturą. Nie zmienia to faktu, iż szczególnie tył smartfona prezentuje się ciekawie i rzeczywiście świeżo. Obsługa sieci 5G powili staje się standardem, dlatego nie mogło tej funkcji zabraknąć również w tym modelu.

A co LG Velvet będzie miało do zaprezentowania potencjalnym użytkownikom? Sercem smartfona jest wydajny Snapdragon 765G wsparty 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia miejsca o zewnętrzne karty pamięci. Smartfon występuje także w wersji z 8 GB pamięci operacyjnej, ale ten wariant raczej nie wyjdzie poza rynek azjatycki.

Smartfon oferuje ekran o przekątnej aż 6,8 cala wykonany w technologii p-OLED Full Vision. Wyświetlacz posiada niewielkie wcięcie w postaci łezki, jest zagięty po bokach i posiada niewielkie ramki. Można spodziewać się, że będzie to mocny punkt tego urządzenia.

LG Velvet posiada potrójny aparat główny. Podstawowa jednostka posiada matrycę 48 Mpix. Jest to chyba najpopularniejsze rozwiązanie w ostatnim czasie. Oprócz tego można będzie skorzystać z aparatu ultraszerokokątnego o matrycy 8 Mpix. Całość zamyka „oczko” do pomiaru głębi ostrości o matrycy 5 Mpix.

Z pozostałych elementów specyfikacji warto zwrócić uwagę na baterię. Jej pojemność wynosi 4300 mAh. Co ważne, obsługuje szybie ładowanie na poziomie 25 W. Nie zabrakło również ładowania bezprzewodowego na poziomie 9 W.

LG może na nowo tym modelem zainteresować szerszą grupę potencjalnych nabywców. Kluczem do sukcesu będzie oczywiście odpowiednia wycena smartfona. Choć nie tylko. Ważne aby Velvet pojawił się również u operatorów. Wydaje się, że marka LG w dalszym ciągu jeszcze istnieje w świadomości użytkowników. Ważne, aby koreański producent umiał to wykorzystać.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: phonearena.com.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów