Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Aktualizacja LG Velvet do najnowszego Androida! To chyba ostatni update

avatar
LG Velvet promocja

Dostępna jest aktualizacja LG Velvet do Androida 12! Na chwilę obecną tylko w Korei Południowej, ale liczymy, że trafi ona także do m.in. polskich konsumentów.

  • LG Velvet otrzymuje aktualizację do Androida 12
  • to jeden z ostatnich smartfonów producenta
  • LG ogłosiło wycofanie się z rynku smartfonów 11 miesięcy temu

LG Velvet z Androidem 12

LG wycofało się z rynku smartfonów w kwietniu zeszłego roku, a ich produkcja miała zostać wstrzymana z końcem maja 2021. Wygląda jednak na to, że niektórzy programiści i inżynierowie z działu mobilnego wciąż działają, a efektem ich pracy jest aktualizacja LG Velvet do najnowszego Androida 12.

Aktualizacja jest już dostępna w Korei Południowej, najprawdopodobniej do LG Velvet w wersji 5G. Jej wdrożenie może być wieloetapowe i trwać kilka/kilkanaście dni – w tym czasie update powinien trafić do wszystkich właścicieli tego smartfona. Miejmy nadzieję, że trafi również na polski rynek.

Zobacz również: Przepiękny LG Velvet z Dual Screen – recenzja

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: