Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Na rynku koreańskim właśnie pojawił się nowy model reklamowany jako tańsza alternatywa dla mocno promowanego LG Velvet. Mowa o LG Q92, który ma posiadać równie mocną specyfikację ale za niższą cenę.

Mocny średniak

Sercem smartfona jest mocny Snapdragon 765G wsparty 6 GB pamięci RAM. Na pliki przeznaczono 128 GB przestrzeni dyskowej z możliwością rozszerzenia o zewnętrzną kartę pamięci maksymalnie do 2 TB.

W LG Q92 zastosowano ekran o przekątnej 6,7 cala o rozdzielczości Full HD+. Jest wykonany w technologii LCD IPS i posiada proporcje 20 na 9. W tym wypadku zastosowano niewielką dziurkę w ekranie na kamerkę do selfie umieszczoną centralnie.

Smartfon może pochwalić się poczwórnym aparatem głównym. Podstawowy obiektyw posiada matrycę 48 Mpix. Oprócz tego można skorzystać z obiektywu ultraszerokokątnego. W smartfonie, zgodnie z aktualnymi trendami, zastosowano także „oczko” do pomiaru głębi ostrości o matrycy 5 mpix oraz dedykowane zdjęciom makro o matrycy 2 Mpix. Całość uzupełnia kamerka do selfie o matrycy 32 Mpix.

Warto odnotować, że LG Q92 posiada certyfikat IP68. Czytnik linii papilarnych znajduje się na boku urządzenia, a za energię odpowiada bateria o pojemności 4000 mAh. Smartfon obsługuje również sieci 5G.

LG Q92 na koreańskim rynku będzie dostępny od 26 sierpnia. Smartfona wyceniono na około 420 dolarów. Na ten moment nie wiadomo, kiedy smartfon pojawi się na światowych jednak można spodziewać się, że w najbliższym czasie tak się stanie.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Źródło: 91mobiles.com. gizmochina.com

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów