Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG Neo One – pierwsze informacje

LG logotyp

W sieci pojawiły się informacje o modelu LG Neo One, który ma być smartfonem z podstawowej półki cenowej. Są to pierwsze informacje o nowym modelu LG od czasu serii W, która pojawiła się w pierwszej połowie tego roku w Indiach.

Nowy budżetowiec LG?

Z dostępnych dotychczas informacji wiadomo, że LG Neo One będzie wyposażony w ekran o przekątnej 5,7 cala. Wszystko wskazuje na to, że będzie on wykonany w technologii IPS i będzie posiadał wcięcie w postaci łezki. Nieznana jest jednak jego rozdzielczość. Oprócz tego wiadomo, iż smartfon będzie wyposażony w podwójny aparat główny. Podstawowa matryca będzie miała 13 Mpix i będzie wsparta „oczkiem” 5 Mpix.

Przykładowa oferta z LG K20:

Wiele wskazuje, że ten drugi aparat posłuży do pomiaru głębi ostrości. Na froncie zaś do dyspozycji oddana zostanie kamerka o matrycy 8 Mpix. Nie wiadomo natomiast nic na temat użytego procesora i konfiguracji pamięci. Możemy jedynie spodziewać się możliwości rozszerzenia poprzez zewnętrzne karty SD. Informacje dostępne w sieci podają również, że zostanie zastosowana bateria o pojemności 4000 mAh. Możliwe również, że LG Neo One zostanie wyposażony w tradycyjny czytnik linii papilarnych, co również byłoby zaletą tego podstawowego modelu.

Na ten moment nic nie wiadomo na temat daty premiery, ale można się spodziewać jej w okolicy przełomu roku lub z początkiem stycznia. Również zbyt wcześnie jest na informacje o cenie smartfona, jednak należy oczekiwać, że LG nie przesadzi z ceną. Można także spodziewać się, że ten model trafi do Europy, gdyż już od wielu miesięcy nie mieliśmy żadnej nowości LG w tej półce cenowej na naszym kontynencie.

Źródło: gizmochina.com.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: