Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Debiut 5-calowego LG Fortune

14 marca na rynek amerykański zadebiutował niskobudżetowy LG Fortune. Jest on oferowany w tamtejszej sieci Cricket za niecałe 90 dolarów. Jakie funkcje oferuje ten smartfon i kiedy możemy się go spodziewać w Polsce?

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

LG Fortune za 90 $

Przykładowa oferta z LG K4 LTE - odpowiednikiem LG Fortune za (wraz z ratami) 49,99 zł miesięcznie:

Cena LG Fortune mówi sama za siebie. Za 90 dolarów (około 366 zł, zapewne cena rynkowa dobije u nas do 399 zł w momencie premiery) nie możemy liczyć na najnowocześniejszy kombajn multimedialny. Ale na zwykłego smartfona „dla ludu” już tak.

LG Fortune wyposażony jest w 5-calowy wyświetlacz TFT o rozdzielczości 196 ppi. Jest dość kompaktowy, jego wymiary wynoszą bowiem 14,5×7,3×7,9 cm. Za wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor Snapdragon 210 8909 o taktowaniu zaledwie 1,10 GHz, wspomagany przez 1,5 GB pamięci operacyjnej RAM. Telefon (wyposażony w Androida 6.0 Marshmallow) zasilany jest baterią litowo-jonową o pojemności 2500 mAh.

Miłośnicy fotografii mogą poczuć się rozczarowani - zainstalowany aparat fotograficzny posiada matrycę o rozdzielczości jedynie 5 Mpix. Pamiętajmy jednak, że jest to smartfon z niskiej półki cenowej, a jego zadaniem nie jest konkurowanie z flagowymi modelami, droższymi od niego nawet dziesięciokrotnie. Dla mało wymagających może być ciekawą propozycją, a główną zaletą wydaje się być cena i zastosowanie więcej niż 1 GB pamięci RAM.

Nie wiemy kiedy LG Fortune zadebiutuje w Polsce, ale jak tylko pojawi się na rynku, to będziemy was o tym na bieżąco informować.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów