Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lenovo (kolejny raz) obniża cenę K5. Czy warto kupić Chińczyka?

Lenovo (kolejny raz) obniża cenę K5. Czy warto kupić Chińczyka?

Firma Lenovo nie ma łatwego życia w naszym kraju. Po zaprezentowaniu modelu K5, na Chińczyków spadła fala krytyki za niewspółmierną do parametrów urządzenia cenę – za 999 zł można było kupić o wiele wydajniejszego smartfona. Koncern zaczął wyciągać wnioski i rozpoczął serię obniżek. Aktualnie słuchawkę kupimy już za mniej niż 600 zł.


Lenovo K5 w ofercie Plus. Sprawdź:


Lenovo po raz kolejny obniżyło cenę K5 – smartfona ze średnio-niskiej półki cenowej, którego koszt zakupu był mocno zawyżony w stosunku do bezpośredniej konkurencji wydajnościowej. Lenovo należy do firm wyciągających wnioski z niezadowolenia swoich klientów i postanowiło rozpocząć proces obniżania ceny urządzenia. W ciągu zaledwie miesiąca słuchawka potaniała o ponad 40 procent w stosunku do wyjściowego (prawie) tysiąca złotych.

W środku znajdziemy 8-rdzeniowy procesor Cortex-A53, taktowany częstotliwością 1,4 GHz, 5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości 1280 na 720 pikseli, 2 GB pamięci RAM oraz 16 GB miejsca na dane. Zdjęcia wykonuje aparat 13 Mpix z przesłoną f/2.2. Przednia kamera oferuje 5-megapikselową matrycę do selfie. Urządzenie posiada baterię o pojemności 2750 mAh, którą można wymienić – dość duża zaleta, zważywszy na trendy panujące u największych graczy na rynku. Jednak największym plusem Chińczyka jest stereofoniczny zestaw głośników Dolby Atmos, który brzmi naprawdę świetnie.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów