Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Plus – oferty

logotyp Plus GSM

Plus

Plus to polska sieć telefonii komórkowej, której operatorem jest Polkomtel. Plus istnieje na polskim rynku od 1996 roku, a swoim zasięgiem obejmuje około 98% naszego kraju. Od 2011 roku na skutek przejęcia 100% akcji przez spółkę nadzorowaną przez Zygmunta Solorza-Żaka, kontrolę nad operatorem przejął Cyfrowy Polsat. W ofertach operatora znajdziemy zarówno tradycyjny abonament (dla klientów indywidualnych, firm i instytucji), jak i oferty typu mix oraz pakiety na kartę (prepaid).

Plus na kartę

Jak zamówić starter?

Startery Plusa dostępne są w wielu punktach stacjonarnych. Znajdziesz je m.in.:

 • w salonach Plusa
 • w punktach sprzedażowych z artykułami GSM
 • w sklepach wielu sieci
 • na stacjach paliwowych

Możesz też zamówić starter online na stronie operatora! Rejestracja numeru jest automatyczna, płatność realizowana online, a wysyłka kurierska darmowa (1-4 dni robocze).

Dostępne startery:

 • 5 zł – 6 GB na start BEZ LIMITU MIN/SMS/MMS
 • 5 zł – 6 GB na start DO 100 GB PO DOŁADOWANIU
 • 15 zł – 30 GB na start

Jak doładować?

W Plusie doładujesz konto na 8 różnych wielkości doładowań. Od kwoty zasilenia zależy nie tylko ważność usług wychodzących (od 5 do 180 dni), ale i przyznanie ewentualnych bonusów. Szczegóły w poniższej tabeli.

DoładowanieBonus/ważnośćDarmowy transfer
5 zł2 GB/5 dni-
10 zł4 GB/10 dni-
20 zł4 GB/20 dni-
25 zł10 GB/30 dniFacebook, Messenger, Viber
30 zł15 GB/30 dniFacebook, Messenger, Viber
50 zł25 GB/90 dniFacebook, Messenger, Viber
100 zł50 GB/180 dniFacebook, Messenger, Viber
200 zł100 GB/180 dniFacebook, Messenger, Viber

Uwaga! W Plusie na kartę działa promocja Gigabank, w której niewykorzystany transfer GB nie przepada, lecz kumuluje się na kolejne miesiące!

Więcej na temat zasilenia konta w Plusie znajdziesz w poradniku „jak doładować telefon„.

Zalety Plus na kartę

Do największych zalet oferty na kartę Plusa należy:

 • niezła cena
 • sporo bonusów internetowych
 • darmowe social media
 • nielimitowane usługi
 • duży transfer GB
 • darmowy roaming UE

Plus abonament z telefonem

Plus oferuje kilka abonamentów z telefonem: za 30, 50 i 75 zł brutto. Dostaniesz w nich nielimitowane usługi głosowe i tekstowe w Polsce i za granicą (darmowy roaming UE), a także paczki danych – odpowiednio 2, 12 i 72 GB transferu na pełnej prędkości.

Opłaty startowe za telefon zaczynają się od symbolicznej złotówki, ale do abonamentu w kwocie 30-75 zł doliczana jest osobna rata za sprzęt. Jej wysokość zależy od klasy słuchawki, a także od tego, czy chcesz spłacać sprzęt w 24 lub 36 ratach. Sama umowa na abonament zawierana jest na czas 24 miesięcy.

Plus abonament bez telefonu

Praktycznie to samo Plus oferuje w abonamencie bez telefonu. Różnice? Dostajesz samą kartę SIM i nie płacisz dodatkowych rat, lecz tylko 30, 50 lub 75 zł miesięcznie. Umowa trwa 2 lata.

Plus mix z telefonem

Plus znany jest też z ofert mix, a więc połączenia zalet abonamentu i prepaidu. Dostępne doładowania to:

 • 30 zł
 • 40 zł
 • 50 zł

Umowa zawierana jest zwykle na 24 lub 36 kontraktowych doładowań, ale do wyboru masz też ofertę elastyczną. Dostaniesz w niej tańszy telefon w jednorazowej opłacie startowej (brak osobnych rat za smartfona), ale drugą połowę doładowań konta będziesz dokonywał w dwukrotnie wyższej cenie. Przykładowo: pierwsze 12 zasileń konta opiewało na kwotę 30 zł, więc kolejne 12 będzie wymagało doładowań po 60 zł. Jeżeli chcesz uniknąć podwyżki, wybierz po 12 doładowaniach opcje przedłużenia kontraktu o kolejnych 12.

Podsumowując ofertę elastyczną mix na przykładzie najtańszego pakietu:

 • doładowania 12x 30 zł / 12x 60 zł
 • doładowania 12x 30 zł / 12x 30 zł / 12x 30 zł

Plus oferuje też mix bez telefonu, a także liczne pakiety dla firm – abonamenty biznesowe!

Plus mix bez telefonu

Plus dla firm

3/5 - (25 votes)
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Potwierdzam, OSZUŚCI, dwukrotnie zostałem wprowadzony w błąd. Teraz wiem że to robią świadomie… PRZESTRZEGAM, TA SIEĆ TO PUŁAPKA!!!

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów