Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iQOO Neo 9S Pro na horyzoncie. Nowy model z tej serii

Grafika przedstawiająca smartfona iQOO Neo 9 Pro w ciekawej wersji kolorystycznej

Wszystko wskazuje na to, że niebawem na rynkach globalnych pojawi się nowy iQOO Neo 9S Pro. Dzięki najnowszym wyciekom, znamy już prawdopodobną specyfikację tego urządzenia. Nie powinniśmy specjalnie długo czekać na jego premierę. 

  • iQOO Neo 9S Pro będzie pracował pod kontrolą wydajnego MediaTeka
  • jego premiera będzie miała miejsce w ciągu najbliższych tygodni
  • nie zabraknie tutaj szybkiego ładowania

iQOO Neo 9S Pro

Zgodnie z dostępnymi informacjami iQOO Neo 9S Pro będzie pracował pod kontrolą nowego MediaTeka Dimensity 9300. Na pokładzie znajdzie się także miejsce dla 12 GB pamięci RAM. Nie wiadomo ile miejsca zostanie przeznaczone na pliki, ale oczekuje się, że będzie to co najmniej 256 GB. Nie zabraknie tutaj również obsługi sieci 5G. 

Na pokładzie znajdzie się ekran o przekątnej 6,78 cala wykonany w technologii AMOLED. Będzie on obsługiwał rozdzielczość 1.5K. Możliwe, że smartfon będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania na poziomie 144 Hz. Standardowo znajdziemy tutaj również czytnik linii papilarnych zaimplementowany pod ekranem. 

iQOO Neo 9S Pro zaoferuje podwójny lub potrójny aparat główny. Na razie wiadomo, że podstawowa jednostka otrzyma matrycę Sony IMX920 o rozdzielczości 50 Mpix. Będzie ona wyposażona w optyczną stabilizację obrazu. Oprócz tego na pokładzie znajdzie się aparat ultraszerokokątny, także o rozdzielczości 50 Mpix. Z kolei na froncie ma być kamerka do selfie o matrycy 16 Mpix.

Wedle dostępnych informacji, smartfon może mieć baterię o pojemności ponad 5000 mAh. Co ważne, będzie ona obsługiwała szybkie ładowanie o mocy 120 W. Na pokładzie znajdzie się także Android 14 przykryty autorską nakładką producenta. Data premiery na razie nie jest znana, ale powinna mieć miejsce w najbliższych tygodniach. 

Zobacz również: TOP 5 telefonów vivo na kwiecień 2024 roku.

Źródło: 91mobiles.com

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (2 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.