Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

W pewnym chińskim sklepie z telefonami komórkowymi doszło do eksplozji baterii iPhone’a. Nie był to jednak efekt wadliwego akumulatora, lecz wina klienta, który postanowił… ugryźć ogniwo. Nie wiemy, co chciał w ten sposób osiągnąć (w sieci krążą teorię o sprawdzeniu oryginalności produktu), ale naraził się na wielkie niebezpieczeństwo. Zdarzenie miało miejsce całkiem niedawno, bo 19 stycznia.

Porównaj oferty GSM

Wybuchają bateria

Eksplodujące baterie były piętą achillesową niesławnego Samsunga Galaxy Note 7. W jego przypadku winny był błąd konstrukcyjny, ale – jak widać – sami użytkownicy mogą przyczynić się do wybuchu akumulatora telefonu.

Przykładowa oferta z iPhonem X 64 GB:

Cała sytuacja została uwieczniona na filmie, który robi furorę w Internecie. Widać na nim, jak Chińczyk wgryza się w ogniwo, które chwilę później eksploduje. Na szczęście (chyba) nikomu nic się nie stało – również naszemu bohaterowi, więc o jego nominacji do Nagrody Darwina 2018 (tak, pojawiają się już takie komentarze w sieci) nie może być mowy.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów