Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiemy, o ile wzrośnie cena iPhone 15 Pro i 15 Pro Max

ciemnoczerwony iPhone 15 Pro

Cena iPhone 15 Pro i 15 Pro Max będzie wyższa niż obecnych modeli. I to znacznie! Wiemy, o ile mogą wzrosnąć realne ceny nadchodzących topowych iPhonów w 2023 roku. Nie mamy niestety dobrych informacji.

  • iPhone 15 Pro i 15 Pro Max ma być jeszcze droższy
  • wzrost cen w stosunku do modeli z 2022 r. ma wynieść 200 $
  • spodziewana premiera nowych iPhonów to maj 2023 r.

Wyższe ceny iPhone 15 Pro i 15 Pro Max

Według najnowszego raportu, Apple ma znacząco podnieść ceny nadchodzących modeli iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max w stosunku do swoich poprzedników. To niedobra informacja, zwłaszcza, że zeszłoroczny iPhone 14 Pro Max bił rekordy cen w swojej topowej konfiguracji 1 TB. Wygląda na to, że jego sukcesor będzie jeszcze droższy! O ile?

Przecieki wskazują na 200 dolarów amerykańskich (ok. 830 zł wg dzisiejszego kursu, stan na 13.06.2023) – o tyle ma być drożej wyceniony iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max w stosunku do modeli z 2022 roku. W Polsce ceny mogą być jeszcze wyższe. Wszystko zależy naturalnie od aktualnego kursu dolara, a z tym w ostatnich kilkunastu miesiącach bywa niestety różnie. Jak to może wpływać na ceny iPhone’a w Polsce?

W dniu premiery iPhone’a 14 Pro, smartfona wyceniono (w zależności od wersji GB) na 6499-9799 zł. Topowy Apple iPhone 14 Pro Max był (i jest) jeszcze droższy – odpowiednio od 7199 do aż 10499 zł. Jeżeli dane z raportu nie są błędne, może to oznaczać skok polskich cen iPhone’a 15 Pro i 15 Pro Max odpowiednio do ok. 7329- 10629 i ok. 8029-11329 zł!

Czy tak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niebawem. Spodziewana prezentacja nowych iPhonów ma przypaść – jak zwykle – na wrzesień. Czekamy!

Tymczasem możesz zawsze kupić zeszłoroczne wersje topowych iPhonów z 2022 r.

Zobacz również: LG Display zwiększy produkcję ekranów dla najnowszych iPhonów

Źródło: 91mobiles.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: