Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG Display zwiększy produkcję ekranów dla najnowszych iPhonów

Apple iPhone 14

LG Display kontratakuje. Południowokoreański koncern zwiększył podobno zdolności produkcyjne ekranów LTPO OLED, które mają trafić do nadchodzących topowych iPhonów. Co wiadomo?

  • LG Display ma dostarczać więcej ekranów dla iPhone’a 15 Pro
  • rok temu najwięcej zamówień otrzymał Samsung Display
  • premiera nowego iPhone’a już za kilka miesięcy

iPhone 15 Pro z ekranem od LG Display

Według najnowszego raportu The Elec, dział LG Display – zajmujący się naturalnie wyświetlaczami – ma zwiększyć swój udział w dostawach ekranów LTPO OLED dla modeli iPhone 15 Pro i iPhone 15 Pro Max. Tym samym LG rzuca wyzwanie lokalnemu rywalowi, a więc Samsungowi, który miał dostarczyć nawet 70% wszystkich paneli OLED w zeszłorocznej serii iPhone 14.

LG chce tym samym odbić sobie 2022 rok, kiedy to nie był w stanie dostarczyć tak dużo wyświetlaczy OLED do iPhone’a 14 (na zdj.), jakby sobie tego życzyli Amerykanie. Nie ma co jednak podgrzewać atmosfery – LG ostatnio zawarł z Samsungiem umowę, zgodnie z którą ma dostarczać panele OLED do 77 i 83-calowych telewizorów marki Samsung w latach 2024-2026.

Premiera najnowszej generacji iPhone 15 spodziewana jest we wrześniu tego roku.

Zobacz również: iPhone 15 Pro Max otrzyma nowy aparat tele. Co o nim wiadomo

Źródło: gsmarena.com.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (5 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: