Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 11 Pro – 5 najlepszych ofert komórkowych

iPhone 11 Pro abonament

iPhone 11 Pro to obecnie jeden z najnowocześniejszych i najmocniejszych smartfonów. I przy okazji jeden z najdroższych. Postanowiliśmy więc dokonać rozeznania wśród operatorów komórkowych i znaleźć najkorzystniejszy abonament. Jak wyglądają ceny i warunki umowy? O tym w poniższym tekście.

iPhone 11 Pro

Sercem iPhone’a 11 Pro – a także pozostałych tegorocznych iPhonów – jest autorski procesor A13 Bionic. Zapewnia on bardzo szybkie i bezproblemowe funkcjonowanie całego telefonu. Apple wyposażył go w potrójny aparat fotograficzny, również z obiektywem szerokokątnym. Smartfonem tym można nagrywać filmy w 4K ze stabilizacją obrazu z częstotliwością 60 klatek na sekundę.


>>> Wszystkie oferty z iPhone 11 Pro <<<


W porównaniu do poprzednika, iPhone’a XS, amerykański producent znacząco wydłużył czas pracy na jednym ładowaniu – bateria modelu 11 Pro jest do 4 godzin wydajniejsza. Jedną z jego głównych zalet jest piękny ekran OLED o przekątnej 5,8″ i zagęszczeniem pikseli na cal równym 458 ppi.

Bardzo ładnie prezentuje się również body. Elegancka i solidna obudowa zapewnia odporność na pył i zalania (IP68 IEC 60529). W praktyce iPhone 11 Pro jest w stanie wytrzymać nawet 30 minut na głębokości do 4 metrów.

Niestety jego cena wynosząca ponad 5 tys. złotych (i to w najtańszym wariancie 64 GB) może zniechęcić niejednego klienta. Dlatego poniżej prezentujemy pięć ofert, które naszym zdaniem udostępniają model w bardzo korzystnych warunkach. Oferty i ceny aktualne na 28.10.2019.

Naszym numerem jeden jest oferta Plan Mobilny 55 sieci Orange, która zawiera nielimitowane połączenia na telefony komórkowe i stacjonarne, darmowe SMS i MMS, a także 15 GB Internetu do wykorzystania w Polsce. W roamingu UE Orange udostępnia 4,6 GB. Apple iPhone 11 Pro dostępny jest w cenie 899 złotych, zaś miesięczny abonament wynosi 232 złote.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6517 złotych.

Naszym zdaniem: jest to obecnie najlepsza oferta dostępna na rynku, na co wskazuje niewygórowana cena startowa modelu oraz obfity zakres usług. Co prawda wysokość miesięcznych rachunków nie należy do najniższych, ale pamiętajmy, że mamy do czynienia z bardzo wartościowym telefonem.

Na drugie miejsce trafia sieć T-Mobile z ofertą T-Mobile M. Wybierając ją klient otrzyma darmowe połączenia do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, a także nieskończone wiadomości SMS i MMS. Ponadto operator przyznaje 30 GB Internetu do wykorzystania w Polsce. Na start iPhone 11 Pro kosztuje 4079 złotych. Miesięczny abonament wynosi 89 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6235 złotych.

Naszym zdaniem: 4 tys. złotych to dość sporo za sam telefon, jednak za usługą przemawia bardzo korzystny abonament przekładający się na niższa kwotę od Orange w skali całej umowy.

Kolejną ofertą jest Plan Mobilny 45 sieci Orange zawierająca nielimitowane SMS i MMS, a także darmowe połączenia do każdego i 7 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 3,8 GB za granicą. Miesięczny abonament z ratą za sprzęt wynosi 178 złotych, zaś jednorazowy koszt zakupu modelu to 1999 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6321 złotych.

Naszym zdaniem: miesięczne rachunki są dość wysokie, podobnie jak i cena telefonu, jednak suma opłat przez 2 lata jest jak najbardziej do zaakceptowania.

Na czwartym miejscu melduje się topowy Plan Mobilny 75 składający się z nielimitowanych połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne oraz darmowych SMS-ów i MMS-ów. Do dyspozycji użytkownika jest aż 30 GB Internetu do wykorzystania w Polsce i 6,3 GB w roamingu UE. Jednorazowy koszt zakupu modelu wynosi tylko 499 złotych, zaś abonament jest w cenie 259 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6765 złotych.

Naszym zdaniem: w tym abonamencie otrzymamy najniższą z obecnie możliwych opłat startowych za iPhone’a 11 Pro. Dodatkowo Orange zapewnia bardzo dobre warunki umowy z naprawdę dużym transferem danych. Jednak zarówno w skali miesiąca, jak i całej umowy, jest to najdroższa propozycja.

Naszą listę zamyka usługa Plan Mobilny 35 pomarańczowej sieci. Wybierając ją klient otrzyma nielimitowany zakres darmowych połączeń na telefony stacjonarne i komórkowe, a także 3 GB do wykorzystania w Polsce i tyle samo w roamingu UE. Jednorazowy koszt zakupu modelu wynosi co prawda 5199 złotych, na szczęście miesięczny abonament to jedyne 35 złotych.

W skali trwania dwuletniej umowy zapłacimy łącznie 6089 złotych.

Naszym zdaniem: jednorazowa kwota sięgającej ponad 5 tys. złotych może wystraszyć niejednego klienta – tak naprawdę tyle samo wydamy na wolnym rynku. Przez 2 lata w Planie Mobilnym 35 zapłacimy mniej niż w poprzednich abonamentach. Nie ratuje to jednak oferty, w której trzeba podpisać dwuletnią umowę.


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? iPhone 11 Pro kosztuje w Play bez umowy 5199 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 20 GB za 25 zł.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.