Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Nova 6 5G z podwójnym przednim aparatem

1

Huawei szykuje kolejną generację swoich smartfonów ze średniej półki. Na pierwszy ogień idzie Huawei Nova. Charakterystyczne, że w tym wypadku będziemy mieli najprawdopodobniej do czynienia z podwójnym przednim aparatem schowanym w podłużnej dziurce w ekranie. Tak przynajmniej sugerują dostępne obecnie rendery.

Huawei z 5G

Huawei Nova 6 5G prawdopodobnie zadebiutuje już w grudniu tego roku. Z grafik wynika, że nie będzie posiadał klasycznego czytnika linii papilarnych. Nie do końca wiadomo jakie w zamian będzie zastosowane rozwiązanie. Spokojnie można się spodziewać rozpoznawania twarzy. Ale czy jakiejś alternatywnej metody? Na ten moment nie ma takich informacji.

Z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć, że Huawei Nova 6 5G będzie pracował pod kontrolą Kirina 980 z obsługą modułu 5G. Istnieją także sugestie, że może być to Kirin 990. Jeśli okazałoby się to prawdą, będzie to dość śmiałe posunięcie ze strony producenta. Możemy także spodziewać się minimum 6 GB pamięci RAM i minimum 64 GB przestrzeni dyskowej. Z renderów wynika, że do dyspozycji użytkownika będzie potrójny aparat fotograficzny ustawiony w pionowej konfiguracji. Obok mamy również miejsce prawdopodobnie na czujnik 3D ToF. Niestety nie znamy żadnych dodatkowych informacji dotyczących pozostałej specyfikacji.

Na ten moment nie ma żadnych konkretnych informacji na temat ceny o dokładnej daty premiery. Istnieją natomiast informacje o możliwości wypuszczenia kilku wariantów tego modelu. Huawei Nova 6 5G najprawdopodobniej zadebiutuje również w Europie.

Zobacz również:

Źródło: xda-developers.com, whatmobile.com.uk.

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Marcin Szermański Recent comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
Marcin Szermański
Użytkownik

Premiera modelu Nova 6 początkiem grudnia:
https://komorkomat.pl/huawei-nova-6-5g-aparaty/

Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów